Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondanád el a 15 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondanád el a 15 évvel idősebb tanárodnak, hogy szereted?

Figyelt kérdés

Ötleteket, légyszíves! Fontos lenne!

Nem akarok magyarázkodni, akárhogy is, de el szeretném mondani neki. Kapcsolatra nem vágyom, viszont tapasztalatból tudom, hogy ha a másik megtudja, hogy mit érez az egyik, akkor az egyiknek hamarabb elmúlnak az iránta érzett erős érzelmei... Nálam ez így megy!

Köszi előre is a válaszokat!

14/L


2011. febr. 7. 22:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de szerintem NE mondd meg. Próbáld meg elfelejteni Őt. Vagy ha nem megy akkor se mondd meg, esetleg jelentkezz sokat az óráján, kérdezz tőle de ne mondd el.
2011. febr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
sehogy, rámehet az állása és a jó híre
2011. febr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

nehogyelmond basszkiiii :D

neogynehogynehogy ! hogy nézel utána a szemébe? mindenkinek elmondja a tanáriban is stnób ! felejtsd el!!!!

2011. febr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

jó, köszönöm a válaszokat! meggondolom még... de rossz, hogy mindennap látom... OO

egyébként akkor is kirúghatják, ha nincs semmi köztünk? *-*

2011. febr. 7. 22:07
 5/19 anonim válasza:
jézus nehogy elmondd. télleg hogy néznél utána a szemébe?? ő is zavarba lenne és mivan ha megtudja az OFd vagy bárki más? rajtad fog röhögni az egész suli a tanárikarral együtt. 14éves vagy, nehogy ezzel b*zd el a sulis éveid csajszi!! uramég lakat legyen a szádon télleg hogy nézel majd a szemébe?? és az mért jo ha megtudja ? ne mondd el senkinek max a bnödnek h "hmm fincsi a tanár úr.." vagy ilyesmi.. najo bocs kicsit kiakadtam :D felejtsd el a dolgot.. kitartás! :))
2011. febr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

ennyire ellene vagytok.. de meggyőztetek... nem mondom el neki! :)

2011. febr. 7. 22:24
 7/19 anonim ***** válasza:

22:19

"uramég" XDD Ez jó, uramég. :D Egy piiiciiit húztad csak fel magad. :D


Na, mit akartam? Ja, igen, rólam tudta az egész suli, hogy bele voltam zúgva a weblapszerkesztés tanáromba, ő is tudta, de nem azért, mert elmondtam neki, hanem mert kitalálta. :D


Ne mondd el. Amúgy nem rúghatják ki csak azért, mert valamelyik diák beleszeretett. Ez mindenkivel előfordul.

2011. febr. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

köszi a választ! :)

megnyugodtam. ha meg is tudná valahonnan (nem tőlem!) ezek szerint akkor nem lenne veszélyben az állása. nem szeretném, ha elmenne. annak ellenére, hogy fáj látnom, ő a legjobb tanárom!

2011. febr. 7. 22:35
 9/19 anonim ***** válasza:
Akkor tanulj az óráira, hogy ne égj le előtte!
2011. febr. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Figyu, attól, hogy te szerelmes vagy belé, és ezt elmondod, még semmi baja nem lesz. Akkor lehet veszélyben az állása, ha ezt ő is viszonozza, és mondjuk randiztok, jártok, stb. Tudod, szinte minden fiatalabb tanárral előfordul, hogy pár diák belezúg. Ez még nem vétség. Nem is tehet róla. :-)

Én azt mondom, ha neked könnyebb, mondd el.. de készülj fel az elutasításra...

2011. febr. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!