Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nembírom tovább. mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nembírom tovább. mit csináljak?! 16/L

Figyelt kérdés

iszonyúan magam alatt vgyok már több mint egy hónapja.nem eszem mást csak csokit, nem megy a tanulás

, folyamatosan bőgnöm kell pedig egy hihetetlenül hiper csaj voltam eddig.

a történetem hosszú...új suliba

mentem.a régi suliban a legnépszerűbbek között voltam,mindenki ismert.kicsattantam a boldogságról,1szerűen élveztem az életet.most ahogy atmentem az új suliba csak 1 lányt ismertem aki iszony,de én adtam neki egy esélyt,hátha csak nem tudott kibontakozni,én voltam az 1etlen aki beszélt vele.de most tönkreteszi az életemet!bekerült a menõk közé,engem kiröhögtetett és hát most ott vagyok a bénák között.ha nekem bejön egy fiú, elkezd vele msn-ezni,egyszerûen lecsapja mielŐtt az enyém lenne.nem tudom mit csináljak,lehet hogy legbelül irigy vagyok vagy mi lehet?eddig szépnek tartottam magam,most

meg hirtele csak a hibáimat veszem észre(túl magas stb:( )...ö magát tökéletesnek tartja,játsza a fejét(nem p*csa a csaj)...1 csomó fiú megőrül érte,én szinte elveszek

mellette,pedig régen pont fordítva volt.meg nem vagyok ronda

meg semmi,csak az önbizalmam teljesen elveszett.Mit csináljak,hogy szedjem össze magam,mert egyre rosszabb,egész éjjel nem ,kikészültem...egyre több mindent utálok magamban,tanulásra végképp nem tudok koncentrálni.help!

16/L

légyszi,normális válaszokat.


2011. febr. 7. 23:14
1 2
 1/14 Moszuke ***** válasza:

én szeretem a magas lányokat:) 170alatt rájuk se nézek..

amúgy kb ennyi.. nem tudok tanácsot adni.. ennyire nem vagyok jártas még a női lélekben.

23/f


kitartás!

2011. febr. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

(K) ebben szerintem 1 hsz alatt nem igazán tudunk segíteni :S

[ő amúgy a hsz elejét a végével össze hasonlítva bocsi de : nem ismerős picit a szitu ?:D a különbség tényleg annyi h most te vagy a szenvedő fél szr mi ?] jó persze nem ismerlek nem tudom h te mit csináltál előző sulidba

van pár kérdés ami talán segíthet körül írni még jobban a helyzetet

-első ként ki fejthetnéd az előző sulit

-miért kerültél az új suliba

-suliba barátok terén h állsz?

és egyéb dolgok amik segítenének körül írni

na meg ha már úgyis el "sírod" az életed nekünk 1 név is jól jönne [ ne érts félre semmi baj ezzel :)]


19F

2011. febr. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Teendők:

- Megnyugszol.

- Realizálod a helyzetet.

- Összeszeded magad.

- Kiépítesz egy normális baráti kört.

- Megmutatod a kis csitrinek, hogy az előző sulidban, miért nem Ő volt a jelenlegi helyzetben.

2011. febr. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

kérdező élsz még?


19F

2011. febr. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

pont az h én nem voltem paraszt vele ezért nem értem a csajt teljesen://

nem mintha a társaságára vágynék.

új suli,mert elköltöztünk(külföld),az előzö sulim nyelvsuli volt,egy évig jártam oda.

vannak barátaim,de két évvel fiatalabbak,mivel egy évet vesztettem a nyelvsuli miatt,és évvesztes

is vagyok.

köszi az eddigi válaszokat:))

jah élek csak telórol vagyok és lassú:p

2011. febr. 7. 23:42
 6/14 anonim ***** válasza:

Ilyenkor örülök, hogy gyakorlatilag fiúiskolába jártam. Ezek a kasztok, menők, nem -menők, stb., leginkább a lányok közötti egymás kigáncsolása... :S

Akkor sajnáltam, hogy nincsenek lányok, most már inkább örülök neki, hogy nem voltak.


Hogy a kérdésre is válaszoljak:

Legegyszerűbb, ha nem veszel tudomást róla. Ismerkedj olyan fiúkkal, akiket ő nem ismer. Egyszerűen hagyd őt figyelmen kívül, azzal talán még jól fel is idegesíted. :)

2011. febr. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

ez nem hülyeség...:)

elvégre ő is mindig azzal jön hogy mennyi fiút ismer akit én nem olyankor

meg nem tudok semmit mondani...:/

2011. febr. 8. 00:03
 8/14 anonim ***** válasza:
Drágám, addig nincs baj, amíg ez a suliban történik. Majd ha a munkahelyeden fúrnak...
2011. febr. 8. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Hova jársz suliba? (város) .. volnának ötleteim, hogy segítsek rajtad. =)
2011. febr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
külföld,nem hiszem hogy ismered ezt a várost:)
2011. febr. 8. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!