Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem bírnak a lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírnak a lányok?

Figyelt kérdés

14 éves fiú vagyok, s 8. osztályba járok!

Több tippem van:

a, szar a családi helyzetem (nem vagyok valami gazdag)

b, szinte mindig van egy poénos beszólásom, vagy viccem (ami ált. be is jön), s emiatt általában tiszta hülyét csinálok magamból

c, jó tanuló vagyok (jeles)

Megoldás van erre? Ötletek?


2011. febr. 7. 23:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

hát nem tudom :D én se vagyok dús gazdag én is ökörködök ezerrel én is jó tanuló voltam és semmi bajuk nem volt a csajoknak velem :D max nekem velük kiv 2t :D

más lesz a probléma személyiség viselkedés hozzá állás ..


19F

2011. febr. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

B.ha poénos lennél nem csinálnál hülyét magadból.

D.A külsőd,ami ebben a korban rengeteget számít a lányoknál legtöbbször ez szokott baj lenni!

2011. febr. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Moszuke ***** válasza:
100%

én 14évesen szartam a lányokra. bár volt egy khm.. könnyűvérű "barátnőm" pár hétig, de azért se törtem magam, hogy legyen és nem is szerettem igazán.

jobb is, hogy nem habarodtam belé.

mért nem bírnak a lányok? kit érdekel? 14éves vagy! éljél, ne nőzzél.

2011. febr. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

uh a nyolcadikos kis qrvák :D jó is volt :D 1 kis ingyen farok becézgetés :D


19F

2011. febr. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igazából utálom azt a helyet ahol élek! Kis mezőváros! Egy jó hely sincs itt, maximum park! Az öltözködésben lehet valami, bár átlagos, utcai divatot tartom!
2011. febr. 7. 23:44
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
semmi baj azzal hogy nem vagy kitömve én sem vagyok és mégis szót értek a szebbik féllel az csak jó ha poénos vagy mert szeretik és nem szégyen az ha jól tanulsz csak olyan csajt kell keresni aki többet akar mint barát mondjuk 8.ba mi még csak ps2-n jártattuk az eszünket de változnak az idők maradj olyan amilyen!!!
2011. febr. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sportolsz valamit? Azt szeretik. Azt is, ha bátor és nagyon komoly is tudsz lenni, aki befolyásolhatatlan olyankor. Poénos beszólások. A kevesebb néha több, vegyél vissza és időzítsd a poént, amikor tényleg üt. A pénz le van szarva, a szív a lényeg, méltó ellenfele lehetsz a legmárkásabb csávónak is. Legyél ápolt, ügyelj a hajadra, valami illat sem árt.
2011. febr. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"Sportolsz valamit? Azt szeretik. Azt is, ha bátor és nagyon komoly is tudsz lenni, aki befolyásolhatatlan olyankor. Poénos beszólások. A kevesebb néha több, vegyél vissza és időzítsd a poént, amikor tényleg üt. A pénz le van szarva, a szív a lényeg, méltó ellenfele lehetsz a legmárkásabb csávónak is. Legyél ápolt, ügyelj a hajadra, valami illat sem árt."


Hosszú hajat bírják a nők? Csak mert növesztem!

2011. febr. 8. 00:40
 9/12 anonim ***** válasza:

sok srác főleg ilyen fiatalon(mondom Én a magam 19 évével:D) hajlamosak azt gondolni, hogy ha egy-egy dologban változtatnak akkor egyből körülugrálják majd a nők.

de nem

ahhoz radikális változtatás kell

Mikor elkerültem gimnáziumba, egy kis majom p*cs voltam, aki nagyjából hozzá se szólt a lányokhoz, mondván: Áhh r*banc mind. Pedig csak én voltam gyökér. Aztán elkezdtem táncolni. éreztem milyen jó együtt mozdulni a lánnyal hozzáérni, mélyen a szemébe nézni stb... akkor úgy döntöttem változtatok. Ez a változás olyan 11. környékén történt. Elkezdtem úgy viselkedni a lányokkal hogy ne igazán tudják eldönteni, hogy csak poénkodok velük, vagy tényleg beszóltam. Incselkedtem velük. Oda mondogattam dolgokat, De a legfontosabb hogy bókoltam nekik. Megdicsértem az alakukat, a ruhájukat, a hajukat az illatukat, bármit.

Ez bejött.

De 14 évesen még tényleg nem kellene nőzni. tanuljál szépen, tanuld meg az anyagot nagyon, mert ha szilárd alapot raksz le akkor nem kell majd szenvedned annyira az egyetemen (mint pl nekem)

2011. febr. 8. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Biztos h azért, mert csúnya vagy. Minden lánynak ez a legfontosabb, a saját bőrömön tapasztalom.

Amúgy a hosszú hajat van aki imádja, van aki utálja.

2011. febr. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!