Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belezúgtam az egyik fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam az egyik fiú osztálytársamba. Mit tegyek hogy észrevegyen?

Figyelt kérdés
Ő az a tipikus "osztály legjobb pasija" én meg inkább olyan vagyok aki nem beszél sokat és nem róla szól a világ hogy úgy mondjam. Ez azért baj mert szinte nem is vesz észre. Mindig kedves velem meg minden, jófej és annyira imádom, csak tudom hogy neki én nem jelentek semmit. Hogy tudnám magamra felhívni a figyelmét? Kérlek segítsetek! 13/L
2011. febr. 9. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ó, már honnan a pic.sából tudnád, hogy nem érdekled...

Még fiatalok vagytok.

Beszélgess vele és legyen egy kis önbizalmad.

Csúnya vagy?

2011. febr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
sokan mondták hogy szép vagyok... de én valahogy nem hiszem hogy tetszenék neki. Azt utálom amúgy benne hogy amikor a haverjaival van akkor bunkó, de ha egyedül kedves, jófej. mért csinálja ezt?
2011. febr. 9. 21:03
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert még gyerek. Ha szép vagy, akkor nagy az esélyed. De a kor maitt meg kicsi, remélem érted.
2011. febr. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Házi nyúlra nem lövünk.
2011. febr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

21:53

Dehogynem! :D

2011. febr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

13évesen ilyen helyzetben eléggé szarban vagy mert a korodbeli fiúcskák még meglehetősen éretlenek.


Mit tegyél? Tanulj szorgalmasan és várj még egy két évet :P


félre téve a viccet..


Ha társaságban bunkó veled azét van mert még gyermek :)

Hívd fel magadra a figyelmét vaahogy, bár nem tudom hogy ez nálatok - csajoknál - hogy működik, de szerintem ha te tetszel neki semmi baj nem lesz, mi parásabbak avygunk ilyen téren :)

2011. febr. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2011. febr. 10. 14:08
 8/11 A kérdező kommentje:
de tulajdonképpen mégis hogy hívjam fel magamra a figyelmét?
2011. febr. 10. 19:00
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz mélyen a szemébe, mosolyogj rá, túrj bele a hajdba, egyszóval flörtölj vele, hogy lássa, te egy LÁNY vagy, nem csak az osztálytársa! Ezenkívül viccelődj vele, legyél kicsit felszabadultabb, ez ilyen korban általában nyerő a fiúknál. És még valami, amiben a többiek véleményére is kíváncsi vagyok, szerintem egy kis kezdeményezés sem árt az ilyen fiatal fiúknál. Sok sikert! ;)
2011. febr. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi megpróbálom :)
2011. febr. 12. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!