Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez? Mostanába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet ez? Mostanába eléggé fáradt vagyok, fejem fáj sokat a hasamalja is, hányinger/hányás, szédülés, most mult el a havim de viszonylag kevés volt. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

barátommal megszakított védekezéssel csináljuk régóta és eddig szerencsére nem volt semmi baj.vettünk már 1párszor tesztet akkor mindig jó volt nemvolt baj most 1másfél hónapja nem vettünk. léccii segítsetek!


16,5/L


2011. febr. 10. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:

A megszakításos módszer NEM védekezés.


Mondd csak kedves kérdező, ha eddig nem volt baj abból arra következtetsz, hogy nem is lesz soha? Vegyél tesztet, ha pozitív akkor szólj apunak és anyunak, hogy a lányuk hülye a szexhez és jön az unoka.

2011. febr. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Sajnos én is tudatlan voltam s megszakítással pff védekeztünk:S .. 2 évig semmi baj nem volt... de utána bekövetkezett a baj.. hányingerem volt fájt a hasam mintha megakarna jönni (közben mégsem) fáradt voltam fájt a derekam :S Sztem vegyél tesztet már 300 ft-ért is lehet kapni.. aztán ha pozitív akkor meg nőgyógyász..
2011. febr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszadó: Végül te terhes lettél,vagy mi lett a következménye?

Köszi

2011. febr. 10. 18:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, én ugyanilyen panaszokkal fordultam az orvosomhoz régebben,de elsőre nekem is az volt a félelmem, hogy terhes vagyok(bár mi rendesen védekezünk a párommal). Nálam kiderült,hogy laktóz érzékeny vagyok (amiről nem is gondoltam, hogy felnőtt korban előjöhet).. Kicsit azért összetettebb ennél a dolog, de az a lényeg, hogy nem kell egyből a legrosszabbra gondolni(mármint,ha a terhesség nálad annak számít), hanem szépen menny el orvoshoz..A megszakítás pedig nem számít védekezésnek, az előváladék miatt, ami simán teherbe ejthet.. Az is lehet, hogy a stressz produkálja ezeket a tüneteket, amiért izgulsz a terhesség miatt.. Tehát nyugi, nem lesz baj és irány egy orvosi rendelő..
2011. febr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Igen terhes lettem :S
2011. febr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek! hát nem szeretném,hogy baj legyen remélem nem lesz!


UI: Megis tartottad??vagy már megis szültél?ha igen megbántad??

2011. febr. 10. 20:27
 7/7 anonim válasza:
Nem tartottam meg...:S 1 hónapja volt ab-m !! és szörnyű élmény!!!!
2011. febr. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!