Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire zavaró a pattanás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavaró a pattanás egy fiu arcán?

Figyelt kérdés

16 éves Fiu vok. Sajnos az arcomon van pár pattanás/miteszer. Kezelem őket probálom elmulasztani meg ilyesmi de nem nagyon megy. Kenem ilyen krémmel is ami hasonlit az alapozora csak elvileg ilyen antibakteriális izé.


Lányokat mennyire zavarja a pattanás???


2009. febr. 10. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Testvéremnek rengeteg van, de

1)udvarias

2)kedves

3)humoros

és tapadnak rá a lányok.

Azért minél előbb emúlik, annál jobb. Te hogyan viszonyulnál egy pattanásos lányhoz?

2009. febr. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát ha nagyon olyan akkor egy picit
2009. febr. 10. 18:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavar. De tényleg. Mondjuk vannak lányok, akik 1 pattanás és már fujj de azokkal ne törődj 14/L
2009. febr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
engem személy szerint zavar én hál istennek soha nem voltam pattanásos menstruáciom elött jöt egy és enyi. de ne aggódj barátnőm gyönyörű és egy isszonyatos pattanásos arcu barátja van 2éve és nagyon rende kedves a srác...szóval találsz olyat akit enm zavar. komponálhatja a belsőd.18/l
2009. febr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem zavaró én is fiú vagyok és nekem is elég sok van de ezek elég picik és még így is egyszerre vagy 10 lány szeret szóval ne aggódj ez nem fog rajtad sokat rontani ;)!
2009. febr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

utolsó előtti válaszoló: nem komponálja, kompenzálja :)


utolsó válaszoló: ha vissza is élsz ezzel akkor szégyelld el magad, ha nem, akkor nem szóltam


egyébként nekem csak miteszereim vannak, de ha egy lány tényleg szeret akkor nem fogja eltántorítani pár pattanás. ráadásul látja, hogy küzdesz ellene, majd ő bekeni neked :)


18/F

2009. febr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sztem még külön is tetszik a lányoknak, ha egy srác keni, vagy kezeli vmivel. :) De különben hidd el, h nem ezen fog múlni. Bár, attól függ, hol és milyen pattanásod van... Mert ha pl egy éktelen nagy tátong pont az orrod alatt, középen, abban a kis gödröcskében, az nagyon kellemetlen tud lenni. És nem neki, hanem neked, mert az nagyon fáj.

Oké, remélem érzed, h ezt csak poénnak szántam, már az utolsó mondatomat. :)

No para!

2009. febr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
zavar de a szerelmemen is van
2010. márc. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!