Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol és mennyire legyen szőrös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és mennyire legyen szőrös egy férfi?

Figyelt kérdés
mert gondolom láb kar az alap.hónalj higiéniai szempontból csupasz. fanszőrt kisollóval mindig visszábvágom. mellkas ill. has?
2009. febr. 10. 20:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
25%
fenék, hát?
2009. febr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem az a legizgatóbb, amikor a köldöktől egy csík kúszik lefelé...
2009. febr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
59%
IGEN!a köldöktől lefelé a kis csík, hmm..
2009. febr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
37%

ah...a szőr higéniai szempotnból hasznos, hülyeség ezért levágatni...amúgy is hogy néz az már ki...

nekem mindenhol lehet szőrös egy férfi, ne menjünk már át csupasz csigába. Mondjuk ha nagyon szőrös a háta/feneke, az tud zavaró lenni. Kilógó szőrszálak orrból, fülből, nyissz, amúgy a többi maradhat.

Én nem bukom az ilyen kisfiús csupasz emberkékre...

2009. febr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Én szeretem, ha egy pasi férfias, nem "csupaszcsiga".:) De az esztétika a legfontosabb... Tehát, ha pl valakinek nagyon szőrös a melkasa-hasa, akkor a fanszőr is maradjon. De ha pl fent eredetileg sem szőrös az illető, akkor illik odalent is karbantartani a dolgokat..:)
2009. febr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Mellkas, ha nagyon szőrös hajvágó géppel rövidre vágva. Hónalj szőrtelen, nemi szerven és körülötte rövidre vágva. Láb, és kar természetesen szőrös legyen.
2009. febr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
Engem az sem zavar, ha szőrös a hónalja, a csupasz maradjon meg a nőknek, szvsz.
2009. febr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.a csupaszcsiga szerintem is gusztustalan férfiba.nem vagyok meleg csak valamennyire elítélem azokat.
2009. febr. 10. 21:22
 9/21 anonim ***** válasza:
76%
Hát engem pl. csak az zavar picit ha a háta szőrös. Popsi meg ha az, azt nem borotválhatja mégsem, hisz milyen fájdalmas lenne úgy ülni.... :/ Még az sem zavar ha a hónalját leborotválja. Fanszőrből meg jobb ha picit visszavan nyírva, de smemiképp se csupasz. :-D
2009. febr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
63%

szerintem: honalj kotelezo.

arc-izles szerint,ahogy jol all csak lehetoleg ne szurjon. bar en az all alatti tul hosszut nem szeretem.

lab: isten orizz!!!! nehogy!

kar: aazt se!!!

mellkas: megint egyenfuggo, de a legtobb esetben ok (hacsak nem oooserdo)

lenti zona: borotvalt lehetoleg. bar utana szur az meg nem jo. leneyegen mind1 csak ne legyen ott se oserdo.

2009. febr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!