Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert alazott meg ennyire?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert alazott meg ennyire? Melohelyen mar kb 6 honapja tetszett egy srac,28 eves. Ahogy ramnezett, azt hittem felenk fajta. Szoval megkerdeztem, mi lenne ha elmennenk kavezni egyet? ( Facebook-on keresztul, mert a munkahelyen lehetetlen beszelni)

Figyelt kérdés
Azt valaszolta, irta, hogy csak annyit akar, hogy szajjal kielegitsem a szunetben es a mellemre elvezzen. Soha az eletben nem alaztak meg meg ennyire. Ezert nem ertem. Miert ir valaki ilyet egy egyszeru kerdesre?
2011. febr. 11. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
3%
Most mi a bajod? Csak őszinte volt. Nők bzmg...
2011. febr. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Oszinte??? azert udvariassag is van a vilagon, nem? akkor inkabb ne mondott volna semmmit.
2011. febr. 11. 17:48
 3/10 anonim válasza:
100%
A facebook Lucifere lecsap azokra, akik munkaidőben a pasikra fecsérlik az idejüket!! xDxD Komolyra forditva a szót szerintem örvendj, hogy őszinte volt és megmentetted magad egy kihasználástól! Azontúl, hogy egy verni való p.ö.c.s.f.e.j az biztos!
2011. febr. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

ezt tuti nem ő írta

vagy megmutatta egy havernak/kollegának és az ajánlotta neki vagy tényleg ekkora tróger az ember...

:D


ne is foglalkozz vele


máskor házinyúlra ne lőj

2011. febr. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Kleincsillag ***** válasza:
100%

Több igaz hozzászólás is érkezett..de ami a legjobb...megmenekültél attól hogy egy barommal egy közös percet is eltölts...

Hidd el vannak még udvarias férfiak...!!!!

Úgy látszik most nem jó helyen keresgéltél!

Ne add fel!

2011. febr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez meglehetősen nagy gyökérség volt részéről, de amint már előttem is mondták, még mindig ez volt a legjobb eset. Sokkal jobb, mintha kávézás közben mondta volna. Így már tudod, hogy kivel nem kell foglalkoznod ezentúl.
2011. febr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

Akkor én még mázlistának mondhatom magam, ugyan velem sem jött el a srác "randizni", de miután tudattam vele, hogy nekem nagyon tetszik, és szeretnék hozzá közel kerülni, nagyon kedves maradt velem, és remélem őszintén kedvelt, még ha, csak mint barátot, akkor is.

20/L

2011. febr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Letezik, hogy tenyleg nem o irta? Valaki mas is ezt mondta nekem, hogy nem lehetek benne 100% biztos.
2011. febr. 11. 18:37
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

hát figyelj. nekem is van ennyi idős haverom aki iwiw- kép alá odaírta, hogy szívesen meg*kefélnélek. vagy ő írta és egy nagy paraszt, mert azért csak nem illik ilyet írni, vagy tényleg nem ő írta hanem valamelyik haverja aki hozzáférhetett. könnyen meglehet, hogy az utóbbi mert ekkora tapló dolgot kevés emberről tudnék elképzelni...

23f

2011. febr. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem jön oda hozzád megkérdezni,mi a baj és nem próbál beszélni veled,hagy a francba,jobbat érdemelsz.Legalább nem pazaroltál időt egy trógerra.
2014. szept. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!