Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik az, hogy ha mondjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az, hogy ha mondjuk van egy jóképű pasi, és tetszik egy lánynak, akkor csak azért nem lép a lány, mert úgy gondolja, úgyse kaphatja meg?

Figyelt kérdés
Lassan kezdem ezt hinni. :S
2011. febr. 13. 02:07
 1/10 anonim válasza:
van :S
2011. febr. 13. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Ha egy lánnyal van ez, akkor lehet. Viszont ha mindegyikkel, akkor valszeg nem is vagy annyira jóképű.
2011. febr. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Van
2011. febr. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
lehet ilyen
2011. febr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van,tapasztalatból mondom.
2011. febr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

utolso: mik azok a tapasztalok? kicsit bovebben tudsz nekem(esetleg masnak is itt) nyilatkozni?

(kicsit sry ha hosszu lesz, koszi annak aki megert)


na 21f vagyok. Nalam az van, hogy megneznek a lanyok(merem azt mondani, hogy csak a jobbak, de nem egobol irom). Es nem tudom, hogy miert. Vissza szoktam hallani tobb helyrol, hogy milyen fajin gyerek vagyok, meg udvarias. Ugyanakkor azt is, hogy milyen nagy az orrom, meg hogy milyen puhany vagyok. Szemembe senki se meri mondani.

valamint meg ezeket rolam gondoljak emberek:

-nem ismerem, de rosszat nem tudok mondani rola

-nem nagyon beszelgetek vele, de jo fej

-csendes, de rendes

-maganakvalo

-csendes, joszivu

-nagyon rendes

-jo srac, de neha idegesito


Egyebkent miota az eszemet tudom, sose voltam ilyen ramenos, mindig tartom a tavolsagot. Es arra varok, hogy a csaj lepjen. Altalnosban voltak hodoloim(igaz csak szerelmeslevel), aztan kozepsuliban is volt 4-5lany akikrol tudtam, hogy jartak volna velem. De csak vartam, es egyik sem jott oda. Miota melozok(2eve), jarok bulizgatni is, itt is megneznek a lanyok(vannak akik eleg feltunoen legyeskednek korulottem).


Neten ram soha nem szoktak irni, de ha en irok akarkivel, tobb orat is elbeszelget velem eleg aktivan. Probalok csajok fele taplalni erzelmeket, meg hatni rajuk, de szerintem azt hiszik, csak poenbol irok ilyeneket.


Par honapja azonban, volt 1 lany, aki olyan szinten volt a kozelemben, hogy mozdulni nem birtam tole. Ereztem, ha en nem lepek, o 100% hogy fog. Es lepett is. Felkert tancolni. Majd olyan szinten sikerult neki szovegelnem(lila gozom sincs mit), hogy teljesen felizgult. Kezeimet a fenekere, mellere iranyitotta, meg a felsoje ala is betette a kezemet. Aztan lattam az arcan, hogy meg fog csokolni. Mar elore felkeszultem, es meg is tette. Tobbszor is. Es olyan frucsa volt, mert amikor vele voltam, valahogy teljesen kizartam a kulvilagot. Csak ra koncentraltam. Azt sem vettem volna eszre, ha valakit elutnek az utcan. Azota is jo baratok vagyunk.

Igazabol ekkor alltam egy lannyal szemtol szemben, es ezen a teren o volt nekem az elso.


Szoval most ennyire jo lenne a kulsom, vagy a szovegem? Magamat tokre csunyanak latom, meg a beszelokem sem tartom az igazinak. :|

2011. febr. 14. 02:49
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát az a lány tuti neked való akkor...:)

de am inkább ha tetszik valaki akkor te mint fiu LÉPJ!

2011. febr. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na akkor az is egy qrva...
2011. febr. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Linkelj egy képet és megmondjuk,hogy csúnya vagy-e.
2011. febr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Van ilyen én is ilyen vagyok -__- 15/L
2014. júl. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!