Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen válogatós?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen válogatós?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy olyan fiúknak sosem tetszek akik nekem tetszenek. Nem mondom persze vannak olyanok akik szeretnének kapcsolatot teremteni velem de nem akarom becsapni őket ha nem tetszenek. Tudom hogy nem a külső számít de szerintem azért az is fontos. Lehet hogy úgy gondoljátok hogy ez egy felszínes, sznob kérdés de nekem nagyon fontos. Mit kezdjek magammal várjak olyan fiúra aki nekem is bejön és én is neki? vagy próbáljam meg egy olyannal aki nekem külsőre nem annyira tetszik viszont emberileg szimpatikus? Kérlek segítsetek, előre is köszi
2011. febr. 13. 17:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy??

Szerintem várj inkább egy kicsit...

2011. febr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
18éves vagyok
2011. febr. 13. 17:51
 3/17 Barta Patrik válasza:
Hát ügye 18 éves vagy...de még is azt mondod h válogatósak vagyunk?...:D..ebben lehet vmi...kell vmi ami legyen egy lányba ,hogy megfogjon különben a szerelemnek semmi esélyese lenne és ez csak egy plátói dolog lenne ha úgy döntesz, hogy össze jössz vki olyannal akinek csak a külseje tetszik meg...én még is azt mondom ,hogy ismerkedj...Biztos aranyos vagy és jól nézel ki ha ennyire foglalkoztat a dolog:)....ne add fel!!!a szerelem az ami élteti az emberiséget..:)
2011. febr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod :]
2011. febr. 13. 20:48
 5/17 Barta Patrik válasza:
igazán nincs mit:)..remélem tudtam segíteni valamit:)
2011. febr. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Barta Patrik válasza:
Amúgy meg ez a válogatósság rám is igaz...szal nem csak te szenvedsz ilyen problémába:)
2011. febr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
de ez így olyan rossz tényleg nem akarok becsapni senkit de olyannal meg nemszeretnék kapcsolatot létesíteni aki nem tetszik. majd lesz valami egyszer talán teis biztos majd megtalálod azt aki kölcsönösen teszik neked:]
2011. febr. 14. 11:16
 8/17 Barta Patrik válasza:
Hááát figyi Te meg én?:P..:D...neeen csak vicceltem...:)amúgy igen eléggé balszerencsés ez a helyzet, de fiatalok vagyunk még...:)
2011. febr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
:D mert te amúgy hány éves vagy? :]
2011. febr. 14. 20:14
 10/17 Barta Patrik válasza:
18..most végzek a gimivel:)
2011. febr. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!