Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti miért vagytok oda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti miért vagytok oda a valentin napért?

Figyelt kérdés
Jó, elhiszem hogy van egy feel-ingje a dolognak, de akkor, most az az egynap üt mindent? azon a napon jobban szeretitek a párotokat mint a többin? Vagy vki magyarázza el, hogy a valentin nap miért legalább olyan fontos, mit mondjuk egy évforduló. mert sztem az fontosabb, mert az csak a tiétek, vagy velem van a baj???
2009. febr. 11. 20:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Hát én pl nem szeretem, és lány vagyok. Van párom is, jól megvagyunk, de a Valentin napot nem szeretem!
2009. febr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem szeretem a Valentin napot, pedig nekem is van évek óta párom. 25/L
2009. febr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Én szeretem a Valentin napot, lány vok. Az egy olyan nap nálunk amikor reggeltől estig együtt vagyunk, meglepjük egymást vmi romantikus dologgal, mozizunk meg hasonlók. Egyébként a suli meg a sok dolog mellett mindez nem valósulhatna meg... Minden napunk nem telhet el így, ezért örülünk a valentin napnak...De hát kinek hogy..:)
2009. febr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Én utálom. Nem magával a Valentin nappal van a bajom, hanem az ocsmány, szivecskés, rózsaszín, édibédi szarokkal, amivel ilyenkor tele van a város. Gusztustalannak tartom.
2009. febr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Minek akkor szülinap?:)

Tudod természetes, hogy minden nap megbecsülöd a párod, de fontos, hogy legyen egy-egy különleges alkalom (pl. évforduló), amikor valami mást csináltok. Amikor csak egymásra koncentráltok, csak a másikkal törődtök. Nem az ajándékról szól az egész, hanem egy olyan napról, ami fontos az olyan pároknak, akik nem tudnak mindig egymással lenni.

Amúgy nekem se fontos a Valentin nap, de azért egy kis dolognak örülök (nem kell ennek ajándéknak lennei, lehet egy szerelmeslevél, üzenet vagy egy nap, mikor ő főz)

2009. febr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%

Nekem is inkább az ordenáré szivecskés szarokkal van bajom, meg az ilyen ömlengéstől, meg cukimuki apróságoktól. Fujj.

Ünnepnapnak meg hát.... szerintem tök fölösleges. Majmolás.28/L

2009. febr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi is utáljuk....semmi értelme szeretjük egymást és az évforduló valóban fontosabb.=)
2009. febr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja csöpögös szar a virágárusok meg a szivecske gyárosok találtákki,hogy még lehuzzanak minket,akinek meg nincs párja (utálom ezt a szot)az megszenved a sok szerelem reklámon,szakitás utána tuti.
2009. febr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is utálom, meg a párom is. Kivagyok az édibédi vörös cuccoktól kisördögöktől, szivecskéspárnától...

komolyan már a vörös rózsa is lassan giccsnek számit (pedig amúgy a kedvenc virágom...)

a valentin nap egy nyugatról átvett szokás, aminek semmi lényege. Ha szeretem a páromat minden nap szeretem, és az év bármely napján meglephetem egy csokival, üveg borral, bármivel...:) Nem kell ahhoz Valentin nap. Amúgy ha szeretjük egymást az évben minden nap Valentin nap (ha nem is minden, de minden második, biztos:P)

Amúgy nincs bajom azzal aki ünnepel, egészségükre:D

2009. febr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az igazán szerelmeseknél, minden nap Valentin Nap!!

Ez az egész marketing, mert valaki kitalálta, hogy 14.-én valentin nap legyen :)

2009. febr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!