Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felejtsem el vagy mi legyen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el vagy mi legyen, én nem tudok rajta eligazodni?

Figyelt kérdés
Van egy lány, és nem tudom hányadán állok vele, de már megkérdezni se akarom , mert jelen körülmények ismeretében ciki lenne már :S Úgy áll a helyzet, hogy hát már régebben tavaly már én mondtam neki hogy tetszik meg hasonlók... de hát nem jött össze a dolog, de ez a tavalyi is már a 2. eset volt hogy meg említettem neki, mert régebb óta tart ez a dolog, és azt hittem változtak a dolgok... de nem. Most az a helyzet, hogy már megint úgy érzem "változtak a dolgok" , vázolom a helyzetet. Ülünk nevetünk rajzol a karomra, vállamra dől... ha ez egy randin van mondhatná az ember hogy egy jó randinak is elmegy... de ez nem randi volt... másnap beszélünk blablablablabla neki tetszik egy más valaki stb stb na itt gratuláltam magamnak mekkora tulok vagyok hogy nekem mi a fenéért kell egyáltalán mindig az ilyen lányokat kifogni. Amikor meg elhatároznám, hogy itta vége és netovább, akkor meg mindig van az hogy olyat csinál ami mégis a másik irányba tereli a dolgokat:S Na ebben segítsetek mert én ehhez kevés vagyok 22 éves fősulis F(és a lány is)
2011. febr. 13. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Tudod mi történt? Elolvastam a kérdést, és a leírás első mondatát. Itt hagytam abba.

Nem éri meg. Nem éri meg várni. Nem. Állatira nagy pofáraesések lesznek belőle... Tapasztalat.

2011. febr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ezt kéne , és valószínű hogy ez is lesz, de hát na , nem egyszerű a dolog :(
2011. febr. 13. 21:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is találkoztam egy ilyen lánnyal. Majd megdöglök érte, az első randit én kezdeményeztem, a másodikat már ő (van pasija!), aztán elkezdett szerencsétlenkedni, hát, mondom, kösz, ennyi elég volt. Inkább nélküle.
2011. febr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Basszus én ilyeneket már 14 éves koromban átéltem és akkor megtanultam hogy ezek a dolgok ("Ülünk nevetünk rajzol a karomra, vállamra dől") simán elmennek baráti dolognak is egy lánynál.


Hagyd. Holnap Valentin-nap. A szingli csajok nagy része depis, amiért egyedül van úgyhogy ilyenkor az átlagembernek is több esélye van. Szólíts le egy pár csajt, vagy valami.

2011. febr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
soha semmikor egyetlen egy nő sem érdemli meg, hogy fuss utána! csak egy beképzelt öntelt kis főiskolás ku*rva!
2011. febr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem akarom hogy rosszúl érezd magad,de sajnos igazuk van a kommentelőknek,nincs értelme,az ilyen csajoktól komolyra nem számithatsz...Én pl barátilag nem dőlőgetek mások vállára meg nem rajzolgatok a karjára...Viszont ismerek olyanokat is akik ezt teszik,de azoknak 1 hónapnál hosszabb kapcsolatuk nem volt...


Ahogy észrevettem értelmes srác vagy,és tudsz komoly érzéseket táplálni,ebböl arra következtettem hogy egy lányt őszintén tudsz szeretni és tisztelni...


Akkor ne pazarold az időt erre a személyre...Van valahol egy jobb számodra,csak merj keresni,és akard megkapni!


Én is 2 évig "jártam" egy srác után akit imádtam,ő nem ilyenek csinált hanem mire elfelejtsem jött 1-2 buli,vagy tábor és mindig lesmárolt,mégsem lehetett semmi komolyat elérni nálla...Mostmár bánja és ő jár utánnam,de én túltettem rajta és most egy boldog párkapcsolatba élek:)


Tedd te is ezt,én a sráccal most jó haveri kapcsolatba vagyok,segitem őtet tanácsokkal de kapcsolat már nem lesz belőle és ezt tiztáztam vele


Vagy van egy 2. lehetőség,tedd egy ideig hogy nem érdekel,aztán mikor közeledik vedd számba 2-3 percre és megint foglalkozz mással,de ne vele...Egy ilyen játékot játszodtam én is a sráccal,és összejöhettünk volna csupán egy másik csaj bújt közénk...De ez másik történet...


Remélem valamennyit tudtam segiteni...:)

2011. febr. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a történetedben már ott rosz, hogy: "van egy lány..." ezt általában azok írják akik futnak valaki után, de ő rá se sz*arik.

szerintem eléggé tipikus eset, kihasználja a kedvességed, ha épp olyan kedve van és szükségét érzi akkor hagyja, hogy kicsit udvarolgass-kedveskedj majd összefekszik egy se*ggfejjel. én már estem ebbe a hibába, nagy csalódás lett a vége, addig építsd le vele a kapcsolatod amíg kevésbé lesz fájdalmas...

23f

2011. febr. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!