Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon tetszik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon tetszik az egyik osztály társam, de a volt pasim is hiányzik nagyon, pedig vele már novemberben szakítottunk. Mi legyen?

Figyelt kérdés

a volt barátomnak van bnője de nem vmi boldogok és már 2x szakítottak is azt hiszem:Sés hát volt barátommal még nem voltam ien jóba mint vele...és hiányzik

de az a bizonyos osztálytársammal meg elég sokat szemezünk,órákon mindig összenézünk ha volt vmi poén vagy csak vkin röhögni kell:Dés hát vele csak az az 1 baj h ugye osztálytárs és ugye házi nyúlra nem lövünk!:(:Dja és az mit jelenthet h mindig figyelmeztet h kinn a bugyid(húzd fel a gatáyád!:S)amikor nincs is kinn a fenekem...na de ez már mellékes...

lécci segítsetek(L/14)(a volt pasim 13 az oszt. társam meg 14)


2009. febr. 11. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az azért nem mindegy, hogy szereted, vagy csak tetszik! De ha a volt pasid reménytelen, akkor csessz rá, és kezdd el jobban megismerni az osztálytársadat. :) Eleinte cikizni fognak a tobbiek, de nem kell veluk foglalkozni!
2009. febr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

várom a tanácsokat!:D

2009. febr. 12. 16:34
 3/3 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok és csak azt tudom javasolni hogy várj egy kicsit hátha ő lép.Ha pedig nem akkor neked kell cselekedni.Próbálj közelebb férkőzni hozzá de ne nyomulj.És a bugyis dolog szerintem azt jelenti hogy odafigyel rád és nem akarja hogy cikis helyzetbe kerülj.Mondj el neki pár személyes dolgot magadról hogy érezze hogy bízol benne.Remélem összejöttök!!Szijaa,0,,,,,,
2009. aug. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!