Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most csak nem olvasta még el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most csak nem olvasta még el, vagy haragszik esetleg?

Figyelt kérdés
Írtam az egyik nagyon kedves tanáromnak egy levelet, amelyben tanácsot kértem tőle (régebben leveleztünk már). És nemtudom eldönteni, hogy nem olvasta még, vagy haragszik. Még ma du. küldtem el neki... Azért lehetne, hogy haragszik, mert régebben tetszett és lehet azt hiszi, hogy most is. (bár régen nem tuti, hogy tudta, hogy tetszik nekem) Nem írtam semmi különösebbet a levélbe, csak a problémám, és megkértem, hogy ne mondja el senkinek.... Ennyi... mi a véleményetek?
2009. febr. 11. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Mért lenne mérges? Mert tetszett neked? Biztos csak nem olvasta el...
2009. febr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Délután írsz valakinek egy levelet. Este már azon aggódsz, hogy még nem olvasta el. Szerinted neki csak az a fontos, hogy a te (más) leveledet olvassa??? És ha nem ér rá, más dolga van és különben sincs otthon/internet közelében??? Ha úgy érzi, hogy szerinted a világ körülötted forog, akkor nem csodálkozok, ha nem válaszol(t).
2009. febr. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó. Épp gondolkoztam, hogy biztos csak nem olvasta még el. Különben biztos infóim vannak arról, hogy otthon volt és otthon van internete. De nem képzelem, hogy körülötem forog a világ. Csak aggódtam, hogy ha mondjuk véletlenül már elolvasta akkor ne haragudjon... ennyi... de ez akkor is ugyanúgy lett volna, ha 6 nap telt volna el... És kiderült, hogy elolvasta már az este, csk nem válaszolt, mert nem tudta, hogy üzenetbe mit írjon. És ma beszéltük meg a suliban...:) És nagyon megértő volt....:D
2009. febr. 12. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!