Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúkák. Ha egy lányra azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúkák. Ha egy lányra azt mondod, hogy szexi lány, akkor ez alatt miket értesz?

Figyelt kérdés
Fiúk! Lányok:)! Szeretném mindkét felet megkérdezni, hogy szerintetek ha egy fiú azt mondja egy lánynak: hogy szerintem te egy szexi lány vagy akkor a szexi alatt miket érthet?:)
2011. febr. 17. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Ha én azt mondom egy lányra, hogy szexi, akkor azt értem alatta, hogy szexi.
2011. febr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Ha azt mondom valakire hogy szép, az azt is jelenti, aranyos édi, szeretni való ilyesmiket lehet mellé gondolni, meg persze jó lenne barátnőnek. A szexi inkább a "dugnálak mint cigány a lopott biciklit" kell alatta érteni szerintem. 21F
2011. febr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
na és hogyha ilyet használ a pasi, hogy édes vagy?:) jó vagy?:D akkor?
2011. febr. 17. 14:05
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Fuckful... (Ilyen szempontból imádni való az angol nyelv gondolkodásmódja. :P)
2011. febr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

szexi nálam azt jelenti, hogy szexelnék vele. ez nem egy hűde pozitív jelző, sok szexi lány szaladgál az utcán.

a "nagyon szép"-vagy az már sokkal erősebb fokozat, ezt már kevés lányra mondanám.

az "édes" az olyan mint az "aranyos" számomra ennek nincs jelentősége.

viszont ha valakire v. valakinek azt mondom "gyönyörű" ott már baj van :)

23f

2011. febr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!