Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, nektek nincs olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek nincs olyan érzésetek a lányok itteni írásai és a való életbeli viselkedése között, mintha mi is a Mátrix-ban élnénk?

Figyelt kérdés

Elsőre talán hülyeségnek tűnhet, de elmondom, mire gondolok. A GYK-n az összes beíró lány egy kedves, normális srácot szeretne, őket részesíti előnyben.

Nem hajtanak a pénzre, nem kell megvenni nekik semmit. Sőt, pénzéhes nők nem is léteznek, soha nem is voltak, csak kitalálták őket.

Soha nem a külső az elsődleges, hanem a belső. Minden srácnak, a legcsúnyábbnak is simán van esélye, ha elég szép belülről.

Senkit nem csalnak meg, minden nő abszolút hűséges. Nem kell mindig figyelni rájuk, mert ha épp unatkoznak, elfoglalják magukat, soha semmiért nem balhéznak, nem féltékenykednek.

Eddig a Gyakori Kérdések világa.

A másikat nem írom le, úgyis mindenki tudja.

Ti hogy látjátok ezt a dolgot?


2011. febr. 17. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

Nem találok semmi kivetni valót a gondolatmenetedben.Ez tökéletesen így van!Sajnos.

21/f

2011. febr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Moszuke ***** válasza:
54%

a csúnya lányok akik csúnya fiúkkal is beérik meg a belső értékekről papolnak azok görnyednek a monitor előtt és kommentelnek ide.


a szép lányok akik szarnak a belső értékekre hisz (valszeg) nekik sincs...és a pénz beszél meg a nagy f*sz alapon élnek.. azok meg kint vannak a szabadban a párjukkal, barátaikkal.


és igen.. most magamat is leoltottam de leszarom! magammal rántok mindenkit!!!XD

23/f

2011. febr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a szubjektívabb gondolkodású nők akik úgymond itt akarnak képmutatók lenni többnyire ide járnak mert azt hiszik hogy ezzel érnek valamit.

Illetve ha egy lány megkérdez valami többnyire azt várja el hogy helyeseljünk mint a bólogatós kutya ,de ez fiúknál is van így hogy szociális megerősítést akar nyerni innét aztán legtöbbször pofára esnek ha valami ostobasághoz akarnak lelki támogatást nyerni ami rendjén is van elvégre az oldal célja hogy segítsen az embereknek.

A "névtelenség" is úgymond sokat tesz erre a dologra ,hiszen a lányoknak jelentősebb százaléka visszahúzódóbb típus mint a fiúknak és itt élik ki magukat bizonyos téren.

Jah és üdvözöllek a GYK mátrixában! :)

18/F

2011. febr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
:))
2011. febr. 17. 19:06
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy azért elképzelhető, hogy jó pár itt írogató lánynál ez így lehet. Mivel valószínűleg többségben (jó nem mindenki) az otthon ülősebb, szerényebb lányok fórumoznak többet a neten, azok, akikkel ritkábban futnak össze a fiúk, ugyanis nem annyira járnak bulizni, ismerkedni.


De nem kell elítélni azokat sem, akik nem veszik semmibe a külső értékeket. Főleg azért, mert a legtöbbször úgy találkozunk valakivel, hogy először csak a külseje alapján dönthetünk, hogy elkezdjünk-e vele ismerkedni, vagy sem.

Szerintem sokszor nem is az számít, hogy valaki kifejezetten szépfiú, vagy bombanő legyen, de azért legyen benne valami vonzó.


De a saját tapasztalatomból tudom, szerettem már úgy bele valakibe, hogy még nem is láttam, csak leveleztünk és amikor először megláttam, hááát... határozottan nem az az ember volt, akin csak úgy az utcán megakadt volna a szemem, ez mégsem változtatott az érzéseimen. Pedig határozottan a pasik által körülrajongott lányok közé tartoztam, mégsem a külső alapján választottam akkor.


Szóval a szerelem néha felrúgja az általános elképzeléseket.

2011. febr. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Oké, rendben. Felfelé ököl! :)
2011. febr. 17. 19:14
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem látod a nickem, most nem rakom ki ezért de amúgy Neo vagyok :D


Érdekes gondolat menet. Ez azért van így mert mindenki szeretné jobbnak mutatni magát mint amilyen. Senki sem jellemzi magát úgy mint tapló paraszt, még ha az, akkor se. Ezt a sok (egyébként létező) jó tulajdonságot amiket az emberek leírnak magukról, a való életben is meg lehetne találni egymásban.


Szóval igazából, ha úgy tetszik, a való élet A mátrix. Egy illúzió. Annak az embernek akit nem ismersz igazán, csak egy felszínes részét látod, egy bábot, amilyen szerepet játszik éppen a mátrixban. Akit nem ismersz igazán, arról kb annyit tudsz mint rólam, így neten keresztül, azaz semmit. Hogy tényleg meg lásd valaki valódi énjét, ahhoz idő kell. Meglepő módon van aki könnyebben megnyílik itt a neten, idegeneknek. Szívesebben mutatja meg magát itt Gyik-en. Ezért sikeres ez az oldal. Ez egy másik mátrix. Kicsit fejletlenebb mint az élet. Egy utánzat. De egyik sem a valóság. A valóság az emberek maguk, lelkük.

2011. febr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts. Én például itt is beismerem, hogy van, hogy féltékeny vagyok a páromra, ha ő nem lenne és újra pasikra vadásznék, akkor először a külsőt nézném meg és valóban nem vagyok csalfa, mert el sem tudnék képzelni tökéletesebb férfit a páromnál.


Az is tény, hogy nem érdekel a pénz, ha érdekelne, most nem lehetnék együtt vele és valóban nem várom el, hogy mindig figyeljen rám.. Én már kinőttem az unatkozó korszakomból.. Tehát ne általánosíts.. Persze, ah nagyon beléd van rögződve, akkor ezt úgysem fogod elhinni, de nem értem miért nem tudod elképzelni, hogy tényleg vannak normális nők és el sem tudom képzelni, hol találtál te olyan nőket, akik az általad leírt dolgokat mind magukra vállalták..

2011. febr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 .Daniel. ***** válasza:
Egyet értek a kérdezővel.
2011. febr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%

Nem, én csak normális lányokat ismerek.

Sőt, én inkább itt látok túl nagy jelentőséget tulajdonítva a külsőnek, pénznek, meg ilyeneknek, amin nyavalyogtok. Talán túlságosan rágörcsöltök a témára, túlságosan benne éltek a trükkökben, praktikákban, elvárásokban, és ti teremtitek meg magatoknak a sikertelenséget, ahelyett, hogy egyszerűen csak felszabadultan élnétek, akik vagytok. Túlságosan függtök a társadalmi helyzettől.

Érdekes, én tényleg csúnya vagyok, testalkatom sem a legjobb, és mégis csuda barátnőm van, mind külsőre, mind belsőre (külső alatt értsd, hogy olyan, amilyen nekem tetszik, belsőre dettó), és soha a büdös életben nem volt olyasféle nyavalyognivalóm, mint amit ti szoktatok itt levágni állandóan, lásd visszautasítotak, mert csúnya vagyok, csak barátszféra, csak a pénzem kell neki, cikiznek mert -4 évesen szűz vagyok... Azért ezen gondolkodjatok el, drága "férfi"társaim...

2011. febr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!