Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A feromon parfüm bevált már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feromon parfüm bevált már valakinek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 21:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Ez az egész reklámfogás...

Az emberek nemképesek a feromont észlelni, így nincs semmi hatáas...

Csak a magzatok érzékelik a feromont részben...

Szóval, ha nem vagy magzat és nem magzatot akarsz behálózni akkor semmi hatása sincs...

Egyszerű reklámfogás...

2009. febr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Egyik osztálytársamnak ilyen parfümje van, és nem rossz illata van. Állítólag nagyon tetszik a barátnőjének.
2009. febr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

(első vagyok)


Az én barátnőmnek is tetszik sok parfüm illata

A fél osztály ilyen parfümöt használ, de nincs semmi hatása...

És lehet h. az osztálytársad el akarja hitetni veled/veletek hogy ettől jobban beindul a csaja...

2009. febr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
11%
Volt már a kérdés, és jó válaszok születtek.
2009. febr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Bár még nem próbáltam, de akik beszéltek róla, tapasztalatból mondták hogy légbőlkapott baromság. Az én barátnőm szerintem sokkal jobban beindul a parfümöm illatára, ha megérzi akkor rögtön rámmászik, aminek én nagyon de nagyon örülök. :P
2009. febr. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az emberi feromon előállítása törvénybe ütköző a világ szinte minden országában. Épp ezért nem is fogsz igazi feromonos parfümöt venni. Az embereknek pedig csak igen kis százaléka képes érzékelni a feromonokat. Az, meg, hogy valaminek jó illata van, nem feromon, magát a "feromonszagot" nem is igazán orroddal érzékeled, hanem egy apró kis szervecskével, ami úgy 1 mm és bár az orrodban található, nem szagként fogja föl az ingereket.
2009. febr. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
A 2 es válaszolónak. A feromonoknak nincs illatuk. Tehát amit az illető használ az nem igazi.
2009. aug. 31. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Volt már a kérdés, miért nem olvasol vissza?

Sok jó válasz volt, nem írom le még egyszer.

2009. aug. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem egész egy nagy SHIT
2009. szept. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Engedjétek meg, hogy elmagyarázzam! Meglátod a neten és azt olvasod róla, hogy hatásos a pasiknál/nőknél, tuti sikered lesz stb...és elhiszed! a Tudatalattid beveszi és ha megrendeled és magadra fújod és kiprobálod, akkor nem a parfüm miatt lesz sikered, hanem azért mert a tudatalattid már előtte elhittette veled, hogy beválik...ennyiiii. Nem egy parfüm miatt lesz szerelmes
2009. okt. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!