Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyetemi vagy a középiskola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyetemi vagy a középiskolai élet a jobb?

Figyelt kérdés
Egyetemre készülök, ès kiváncsi vok h ti melyiket élveztétek jobban. Mer nekem nagyon bejön a mostani életem.
2011. febr. 20. 14:53
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
97%

Az egyetemi jobb, mert az embert egyrészt felnőttként kezelik, másrészt neki is úgy kell viselkednie már, mint egy önálló, felnőtt embernek.

Ráadásul az órarendedet is te alakítod saját magadnak, az előadásokra akkor mész be, amikor akarsz, akkor hagyod ki, amikor csak akarod.

2011. febr. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
97%
Egyetemi.
2011. febr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
97%
Egyetemi, imádom az egyetemet :) Felnőtt vagy, mindenki annak kezel, magadról gondoskodsz, külön laksz, de mégis van egy kapocs, ami a gyerekkoroddal köt össze. Hazamész néha, iskolába jársz,de senki nem szabja meg mikorra érj haza és senki nem szól rád,hogy reggelizz. Imádom az egészet :)
2011. febr. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
71%
A középiskolai, ott még nincsenek maguktól elszállva az egyetem. Az "egyetemi élet" másról nem szól, mint hogy az ember öntelt s*ggfejjé válik, semmi más nem érdekli, mint az a túlmisztifikált egyetem. Emberi kapcsolatai tönkremennek, napi szinten félrek*r...
2011. febr. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemi:) Bár én a gimit is szerettem. De itt már tényleg nagyrészt olyan dolgokat tanulok, ami érdekel is. Nincs akkora kötöttség, többé-kevésbé akkor járok be órára, amikor akarok. Meg van adva előre, hogy mikor lesz számonkérés, így be tudom osztani az időm...nincs meglepi doga vagy feleltetés.

Kapok ösztöndíjat^^

Meg tök jó órák között beülni a haverokkal vhova, vagy épp együtt elmenni kajálni:)

2011. febr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Úristen :S Nálunk senki sincs elszállva magától és senki sem kúr félre. A barátaimnak is tartós kapcsolataik vannak és soha egyikünk sem nézett le egy másik embert!

Ne gondold kérdező, hogy az egyetemistákkal gond van, a legtöbbjük nagyon is segítőkész és kedves,nem csak a többi hallgatóval, hanem mindenkivel.

2011. febr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
94%
egyetemi. Kezdetben csalódott voltam, mert nem nagyon tanítottak újat, de végre most már elmélyíthetem az ismereteim. Sokkal önállóbb lettem. A bulik annyira nem vonzanak, de egy csomó sportot űzhetek ingyen :P
2011. febr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
92%
aha, utolsó válaszolónak van egy tippem hogy általános iskola után feladta a küzdelmet a tanulással. (Egyetemet még távolról sem látott) Hatodik éve vagyok a felsőoktatásban, és el kell mondjam hogy nincs ennél jobb elfoglaltság =)
2011. febr. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
ez 15:03nak ment ofc
2011. febr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Nos én még mindig itthon lakom, de így is az egyetemi élet jön be jobban. Gimis koromban sokkal sokkal több szabadidőm volt ez tény, de most azt tanulhatom amit szeretek, követelnek, vannak elvárások, méghozzá olyan elvárások mint egy felnőtt emberrel szemben. Már senkit nem érdekel tanulsz-e, ha nem akkor miért nem, miért nem jársz iskolába stb. Nálunk pl az nem igaz, hogy akkor jársz be amikor akarsz, mert a legtöbb tanár ha az előadásokról nem is de gyakorlatokról katalógust vezet, és a harmadik előre be nem jelentett hiányzás után szépen kihúz az órájáról, felveheted következő félévben... Nekem sokkal jobban tetszik ez az élet! Ha én komolyan veszem a dolgot, akkor engem is komolyan vesznek, mindezek mellett, és a rengeteg tanulás mellett még is felszabadultabbnak érzem magam, mint gimiben, mert csak azt tanulom amit szeretek, és nem igyekeznek olyan dolgokat a fejembe verni, amitől herótom van! :) Sok a szabály, és mint említettem a követelés, de szeretem hogy így bevagyok táblázva, sürgök forgok, tanulok, melózok, és sokkal jobban örülök ha van egy kis szabadidőm mint gimiben! Összességében nagyon élvezem! :)
2011. febr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!