Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért szeretik jobban a "rosszfiúkat" mint a "jófiúkat"?

Figyelt kérdés
Speciel én a jó fiú státuszba sorolnám magam nem iszom nem dohányzom stb ... de valahogy nekem ez a csajozás eddig még nem jött össze és már nem vagyok kis pisis . Lehet hogy ezért? Mondjuk nem mintha ezen változtatni szeretnék , de akkor is ... érdekelne a véleményetek a dologról.
2009. febr. 14. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Nem, nem ezért! Hidd el, vannak "jó kislányok" is. Nekem pl. egy "rossz fiú" sem kéne. Inkább komoly, érett gondolkozású férfire vágynék...Csak nem talátam még olyat :(
2009. febr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A lányok egy részét a fiúk bátorsága és határozottsága vonzza. Ha ezt te is megadod nekik, érezteted, hogy annak ellenére, hogy jófiú vagy erős vagy(és meg tudod védeni őket, ha kell), magabiztos és karizmatikus, akkor nem lesz gondod. Én alapból nem járnék dohányzó/drogozó/piás fiúval.
2009. febr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
A nagyon jó fiúk unalmasak, általában anyuci kedvencei és sehova nem lehet velük sehova se menni.(ez csak az én tapasztalatom!!!!) A rossz fiúkba pedig egy kis részed mindig belehal. Én próbálok a kettő között választani. Ne üljön folyton otthon, de meg is lehessen vele jelenni és fogadja el a családom, ez nekem nagyon fontos és persze tudjon vicces és komoly is lenni.
2009. febr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elöttem szólóval. Kell, hogy legyen a srácban egy kis rosszaság... Az izgalmassá teszi az egészet. De a rosszfiú az nem attól az, hogy cigizik, meg kábítószerezik. (elöttem 2vel szólónak mondanám, hogy a cigi és az alkohol is drog.) Mi az izgalmas abban, ha egész nap otthon ül a könyvei felett? Hát szerintem nemsok. A fiatalabb lányok többségének (15-20) kell valami pezsgés. De van, aki, ahogy írod "a jófiúkat" szereti. Ne változz meg, ha szeret, akkor olyannak szeressen, amilyen vagy.

S.

2009. febr. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
nem mindenki szereti a rosszfiúkat... de akkor már nekem is lehet egy kérdésem?? a fiúk miért szeretik jobban a rib@ncoskodó hüly€ lányokat, mint a normális, kedves csajokat?
2009. febr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is a jófiúkat szeretem. Na azért lehet, hogy a 16-17 éves kiscsajok a rosszfiúkat szeretik, de rá fognak ők is jönni, hogy semmi értelme.
2010. nov. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!