Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » November óta nem volt barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

November óta nem volt barátom, hogy kezdejek a pasizáshoz?

Figyelt kérdés

14/L. u.i.:suli,osztály kilőve, mert híve vagyok a házi nyúlra nem lövünk elvnek:D

ja és lécci ne irogasson az aki csak azt írja h ráérek még ien fiatalon!


2009. febr. 14. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

én 18 vagyok, és lány.

Nem kerülhetjük el a tényt, hogy tényleg nagyon fiatal vagy. de tekintsünk el ettől.

Esetleg járogass el szórakozni, zenei ízlésednek megfelelő helyekre. Vagy ha teljesen el vagy foglalva, akkor csetelj, bár itt nagyon okosnak kell lenni és nagyon kell szelektálni.


változatlanul nem értem viszont, hogy miért görcöslsz rá erre a témára. ha ki van írva az arcodra hogy "jaj miért nincs barátom", tutira nem lesz. tapasztalat.

2009. febr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Jééézusom november óta nem volt fiud???De gáz...siess nehogy 14 évesen lemaradj valamiről!!

Nevetséges ez a kérdés már bocs.

22/f

2009. febr. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Nekem 17 évig nem volt barátom. Akkor én most teljesen gáz vagyok???
2009. febr. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tök jó 3 éve nem volt barátom, és 15 éves vagyok, tényleg gáz?
2009. febr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

most mit szivatjátok? elképzelhető h még nem akar neki gyerekeket szülni :D jó tudom a mai kiskorúak ilyenek, és nem is értik, a kérdésekből ezt következtethetjük ki, de mi van ha ő csak járni szeretne valakivel, járni szép dolog.


mivel egyszer már volt barátod, valahogy az is összejött.

szerintem úgy kezdj a pasizához, h éldd a szingli 14 évesek önfeledt mindennapjait


érted, mire gondolok, ugye

2009. febr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Micsoda hatalmas probléma 14 évesen...De sajnállak...

Majd ha érett leszel, tudni fogod, hogy kell flörtölni.

Köszi a lepontozást!

2009. febr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

most meg mi a bajotok?

nem arról szól h 14 vagyok,hanem arról h mindenkinek kell 1 kis szeretet, főleg h most itt volt a valentin nap és mindenhol csak smároló párokat lehet látni(azért nem csak 20 meg 30 éveseknek kell barát!!!)úgyh sajnálni tudom azt aki mindenkinek azt irogatja h te még fiatal vagy ehhez!

2009. febr. 15. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!