Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok, nagyon gáz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok, nagyon gáz, hogy nem volt még pasim?

Figyelt kérdés
2009. febr. 14. 15:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
4%
hát ez elég furcsa
2009. febr. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tesóm csajának is 17 évesen a tesóm volt az első pasija. Nem is nagyon működött a kapcsolat:S De ha te így érzed jól magad, akkor ne pasizz csak azért, hogy elmondhasd "neked is van". Van aki később érő típus...:)
2009. febr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem! Én pl. 18-19 évesen kezdtem el pasizni. Másodikra össze is jött a nagy szerelem:) 20 vagyok!
2009. febr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%

Az a gáz, hogy ezt gáznak érzed!

Én pl. nem éreztem sosem cikinek, hogy 23 évesen volt az 1. párkapcsolatom. Sőt, még azt is megbántam!

Ha neked az buli, hogy csak azért összejöjj vkivel, hogy ne cikizzenek, ne érezd gáznak, hát egészségedre...

2009. febr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem ciki! Nem az a dicsőség hogy valaki mindenféle átgondolás nélkül habzsolja a kapcsolatokat, ha átgondolod, és inkább még vársz, nincs abban semmi rossz. Van aki később érik, vagy egyszerűen úgy érzi, még nem talált olyan párt, akivel érdemesnek tartaná belekezdeni valamibe. Sose szégyelld hogy megfontolt vagy! :)
2009. febr. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem 15évesen volt az első pasim, de ő is csak azért, mert már nagyon akartam egy pasit, de nem kellett volna belemennem abba a kapcsolatba, mert nem szerettem, és teljesen felesleges volt... Jobban örültem volna neki, ha egy olyan fiú az első, akit igazán szeretek.
2009. febr. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez tipikus kérdés a korosztályodban, akinek még nem volt.

Na és????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????,


élvezd az életet, várd, és nézelődj, kivel érdemes

sunshine!

2009. febr. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

De utálom már ezt a mai világot! Valaki bemagyarázta, hogy 13-14 évesen már járni meg szexelni kell elkezdeni!

Lehet, hogy még nem talált rád a szerelem, vagy a szimpatikus ember, nemkell ebbol divatot csinálni!

És egyáltalán nem "gáz", miért lenne az? Ne eroltesd, majd 1x úgyis lesz valakid, ha a sors úgy akarja! :)

2009. febr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem 18 évesen volt először barátom, kb másfél hónapig jártunk, és azóta sem volt senkim. Én nem érzem gáznak, meg vannak az előnyei, például senki nem kér számon, nincs féltékenység, flörtölhetsz más pasikkal stb. Különben is, 16 évesen inkább tanulj, a pasik ráérnek később is.
2009. febr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz. Még lehet annyi barátod, hogy nem győzöd majd elhajtani őket:) Sietni nem kell egyáltalán, nem maradsz le semmiről.
2009. febr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!