Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác, aki nyomul rám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, aki nyomul rám, én is bírom őt, mert alapból jó barátok vagyunk/voltunk. Félek, hogyha még ezt sokáig folytatja, akkor esetleg beleszeretek. Mit tegyek, hogy ne szeressek belé?

Figyelt kérdés

De nekem van egy fél éves kapcsolatom, amit nem szeretnék egyenlőre feladni. Mit tegyek, hogy ne gondoljak rá, ne szeressek belé? Tippeket kérek, előre is köszi:

S.


2009. febr. 14. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Mérlegelned kellene,hogy mi a helyzet a jelenlegi kapcsolatoddal.Az, hogy ilyeneken töröd a fejed azt mutatja, hogy valami gáz van..
2009. febr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg, lehet hogy van valami gond. Én sem tudom biztosan. Csak néha furcsán viselkedik a barátom. Amikor együtt vagyunk, csendben, látszik rajta, hogy nem ott jár. Kérdezem tőle, hogy mi a baj? azt mondja "nincs semmi, mi lenne?" Meg egyre ritkábban találkozunk, eddig megvolt a heti 4, mostanában ebből jó estben 2 ha összejön, mert mindig van valami dolga (edzés, stb.) de erről nem tehet.
2009. febr. 14. 16:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ez a kapcsolat kezd ellaposodni.Az edzések szaporodása is érdekes,"Bár nem tehet róla".Ha sokat gondolsz a másikra,akkor annak oka van.
2009. febr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem szaporodtak az edzések, csak elötte bejött még1 programja és így nem tudunk találkozni.
2009. febr. 14. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!