Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác aki bejön nekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki bejön nekem, régota szemezgetünk sokat mosolyog rám de nem tudom hogy most bejövök neki vagy nem. Most tetszek neki vagy nem?

Figyelt kérdés
a tesommal van egy osztályba és nem tudta hogy tesok vagyunk a tegnap tudta meg s megkertem a tesomat hogy kérdezze meg tőle hogy ki tetszik neki a sulibol de a kérdést azutan tette fel miután megtudta hogy tesok vagyunk rá 1 orára és sokat gondolkozott és azt mondta a tesomnak hogy nem mondja meg ... akkor most mennzyi annak az esélye hogy én vagyok? 16L ő 17
2009. febr. 14. 20:30
 1/1 anonim válasza:
Ha szemezgettek az jó dolog ha rád mosolyog lehet belőle valami ám az nem elég h csak nézitek egymást és nem másnak kéne megkérdezni hanem neked kéne vele beszélgetni közös dolgokról STB. és egyszer mikor már jól ismeritek egymást megkell neki mondani h szereted és nagyojn tetszik így lehet belőle valami. de az h csak néztek egymásra az nem elég. Tudom nehéz beszélgetni az ilyedségtől de meg kell próbálni én is épp próbálok összejönni valakivel de nekem is csak beszélgetéssel megy.
2009. febr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!