Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, milyennek találjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyennek találjátok, ha egy lánynak ti vagytok az 1. pasija?

Figyelt kérdés
2009. febr. 14. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hm...Hát az a gond vele,hogy ilyen helyzetben gyakran előfordul,hogy a nőre rájön az élhetnék(főleg a mai világban)!Kevés ha a nő megmarad az első barátjánál élete végégig, ezért nem igen lehet egy életre tervezni vele!
2009. febr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nos nem tudom mire gondoltál konkrétan, de ha arra, hogy mit szólunk hozzá, ha szűz még a csaj? Nos az király! Azonban jól nézd meg, hogy kit "tüntetsz" ki evvel az ajándékkal, mert ez neked is egy örök élmény lesz, Vagy jó, vagy rossz! Tehát, ha engem kérdezel, akkor ez egy hatalmas ajándék, és én kitüntetve érezném magam.

Tudnod kell azonban, hogy mi férfiak sem vagyunk egyformák és van aki nem örülne egy "tapasztalatlan szüzikének" az ágyban, akivel csak gond van.

2009. febr. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én asszem jól szórakoznék :D

Bármilyen is lesz az első barátnőmmel a szex, azt is nézném, hogy szűz nővel veszíthettem el, és kiwi leszek, mennyire fogok/unk bénázni közben :D

Most mi a fontosabb?

Egy tapasztalt nőre bízni magunkat, hogy utána azzal feszenghessünk hogy a nő istennő volt szex közben, vagy azzal, hogy az első barátnőtökkel veszítettétek el, szex közben azzal a tudattal, hogy az elsők voltatok akik " oda " behatolhattatok ;)

2009. febr. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon is jó, ha én lehetek az első! Legalábbis pl engem mégjobban "feldob" :):)


16/F

2009. febr. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!