Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezdeményezzek nála?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdeményezzek nála? Fiatal tanárnőről van szó..

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik de nem tudom hogyan hivjam el,

pl.multkor is ott voltunk a tanterembe már nem volt ott senki mindenki indult hazafelé de nem mertem megkérdezni hogy eljöne e esetleg beszélgetni valamikor mit tanácsoltok mit tegyek?

Ja és egy tanár nöröl van szó.max 25éves. Én 21 vagyok.

Egy tanár ismerösöm azt álitja hogy ilyen korban nem tiltott már a tanár diák kapcsolat.Föleg esti érettségin. Mit tanácsoltok hogy hivjam el és hova érdemes menni?


2009. febr. 15. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérj különórákat :D
2009. febr. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem mond el neki őszintén , hogy megtetszett neked és el tudod képzelni, hogy találkozzatok iskolán kivül is.Szeretnél vele megismerkedni.De nem szeretnéd kellemetlen helyzetbe hozni ezért és kérdezd meg, hogy mi erről a véleménye.Fogadd el, amit mond és hagyj neki időt.Gondolkozzon el rajta.Mondj neki pl hogy hova hívnád meg,hogy bővebben is dumcsizzatok erről.Pár nap múlva mondj neki egy konkrét helyet és hívd el egy randira.Pontosabban fog reagálni és határozottabban.

Értékelni fogja, hogy megkérdezed mit gondol erről.

Ne hívd meg rögtön valahova,mert elijeszted és nem tudja mire vélni, hogy mit akarsz.Csak szexszelni?...

Szóval kérdezd meg , hogy mit gondol erről és úgy próbáld őt elhívni valahova.

Hívd el őt egy olyan helyre, ahol lehet kávézni, teázni.

Mutasd meg neki, hogy megbízhat benned.Neki az egy munkahely és tudod , hogy az emberekben mennyi az előítélet.Neki biztos, hogy fontos, hogy mit mondanának rólatok.

Ezért finom közöld vele, de úgy hogy lássa, te tényleg komolyan gondolod.

2009. febr. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne, szerintem először még ne mondd el, hogy megtetszett neked, csak max utalgass rá, mert abból baj is lehet, ha biztosra megtudja. Először csak hívd el valahova, kérj korrepetálást, beszélgess vele a tananyagról óra után, kérdezz tőle a témával (tanulás) kapcsolatban. Ha felfigyel rád, és nem taszít el magától, akkor jöhetnek a közelebbi, nyíltabb beszélgetések.
2009. febr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15%
Kérj egy francia órát vagy csak zárd be a termet és vedd elő.
2009. febr. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
egyetértek az előttem szólóval. Amikor mindenki kiment a teremből és csak te vagy meg a tanárnő akkor egyszerűen csapd ki neki aztán figyeld a reakcióját..
2009. júl. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!