Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Mi lenne az ideális ajándék a pasimnak szülinapjára/névnapjára? És milyen csomagolásban adjam át neki?

2011. febr. 22. 21:41  Privát üzenet  

A válaszok
Futurare nevű felhasználó válasza:

Én pár napja egy órát kaptam a szerelmemtől. Nem túl eredeti, de nagyon tetszik. És sikerült meglepnie is, mert egyszer már kaptam tőle. Szerintem csak a meglepetés a lényeg.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2011. febr. 22. 21:43 Privát üzenet
ruhád alatt köss át egy piros masnit és kérd meg hogy kezdjen el vetkőztetni.. :D nagyon eredeti :)

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2011. febr. 22. 21:45 Privát üzenet
Valami a hobbijával kapcsolatos dolgot,vagy amit szeret.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2011. febr. 23. 16:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek mi lenne az ideális ajándék egy lány 15. Szülinapjára?
Nemsokára 1 évesek leszünk a barátommal. Mi lenne az ideális ajándék erre az alkalomra?
Szerintetek mi lenne az ideális ajándék?
Szerintetek mi az ideális ajándék? Többi lent.
Ideális ajándék? Fontos!
Valentinnapra ideális ajándék pasinak?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!