Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, nem tudok dönteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, nem tudok dönteni?

Figyelt kérdés

Próbálom rövidre fogni. Van egy lány, úgy másfél éve csak úgy beszélgetünk így úgy főleg msnen, mert fősulin nem igazán futunk össze, de amikor összefutunk természetesen akkor is, csak ez a ritkább.Szoval másfél éve beszélünk, én már kb 1 éve megmondtam neki, hogy na ott vagyunk ahol a part szakad, tetszel nekem ... hát sejtitek az eredményét nem jött össze. Itt kezdődnek a bonyodalmak, mert aztán mondjuk 3 hónapra rá, csak nem tudtam kiverni a fejemből, meg úgy éreztem, hogy talán most sikerül, de ugyanúgy semmi. Na azóta nem is erőltettem a dolgot, csak hát már megint azon vagyok, megint talán sikerülne:S 7 hónap eltelt azóta minimum, ha nem több. Minden nap beszélünk órákat amit többé kevésbé én kezdeményezek, de múltkor direkt nem írtam rá, 2 napig, aztán már ő is keresett. Nem mondom azt, hogy kétértelmű célzásokat tesz meg ilyesmi, max annyit, hogy kapjon már tőlem csokit, de ebbe max én magyarázom ezt bele. A lényeg, hogy arra gondoltam elhívom, de hova kéne , meg hogy egyáltalán megpróbáljam e , mert azért harmadjára is pofára esni elég WTF? Haverom szerint bármi lehetséges, ő látatlanban is azt mondja ezek ismeretében, hogy van esélyem még így is.(nyugodt szívvel kijelenthetem, ő ért ezekhez a dolgokhoz) Azon hogy megismerjük egymást már túl vagyunk lassan 2 év alatt.

22F


2011. febr. 23. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Na, látod én ezért fogok inkább k*rvázni.

Kell a fenének ez a sz*rakodás...

2011. febr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha el akarod hivni hivd el egy nyugott és békés helyre... próbálj lassan utalni arra h tetszik neked... ha veszi a lapot a többi simán fog menni...
2011. febr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hívd el valahová mondjuk 1 kínai étterembe, akár kísérd is haza, és amikor elváltok mondj neki valami olyasmit hogy:"Nagyon tetszel és szeretném ha komolyabbra fordulnának a dolgok, de ne mondj semmit gondolkozz ezen, aluggy rá egyet, holnap majd beszélünk."

ez azért jó mert azalatt az idő alatt ha mázlid van gondolkozik egy kicsit a dolgon és mivel ti jól kijöttök már igen hosszú ideje így több esélyed lehet.

2011. febr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!