Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sokan fontos!?

Figyelt kérdés

Szerintetek mik a jobb ötlet. Haverom tol, van szó ma a szexről beszéltünk és már nagyon szeretnék látni másnak a péniszét és megfogni. Ki szeretném próbálni kíváncsi, vagyok, mit szólna, hozzá ti mit tennétek


1.Szobámba vagyunk és megkérdezem tőle, hogy meg-e mutatjuk egymás Nak, hogy hogyan néz, ki közelebb megyek és megfogom..

2.Elküldöm fürdeni (nálunk) és rárontok a fürdőbe meg fogom neki és elkezdem verni neki...

Vagy:

3. Megkérdezem, hogy alszik-e itt és megkérdezem tőle, hogy meg-e foghatom, vagy este mikor alszik, fogom magam és megfogom..

Szerintetek mik szerintetek a legjobb? (A buz izásra nem vagyok kíváncsi) Válaszodat indokold is…


Helyesírási hibákat légyszives nézetek el.


2011. febr. 23. 21:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mondták már neked, hogy el kéne menned egy pszichológushoz?
2011. febr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nemnagyon menne bárki is fürödni máshoz nappal :D

De sztem az lenne a jó ha ott aludna nálad és este megkérdeznéd tőle :))

2011. febr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
AZT A ROHADT!!
2011. febr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
őőőő... te most akk srác vagy?
2011. febr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mellesleg, ha a helyében lennék, (akit te meg akarsz fogni) olyan mai geri-t kapnál, hogy átrepülnél a másik szobába.
2011. febr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
mae geri*
2011. febr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Máshogy közeledj hozzá.
2011. febr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez szerintem KAMU!

Legalábbis ezt feltételezem. Te gondoltad, hogy milyen jó kis hozzászólások születnének, ha összerakod az analfabétát és a homokos fiút, aki akcióra készül. Mekkora szenzáció!

Így örömmel olvashatod a jó szaftos kommenteket, mert az intelligenciád egyenlő a nullával.


Viszont jó a kombinálóképességed, gratulálok-.-"


Ha igaz, akkor talán jogosan is kapsz "nem hasznos" kommentet, mert te most olyan vagy, mint egy nőben a rossz kurv@. Engem nem érdekel a nemi beállítottságod, de egyből így kell kezdeni? Csak ennyi kell? Végülis a haverod, kedveled...nem szeretnéd inkább erősíteni a kapcsolatotokat? Szegényt csak így letámadod? Ő hetero, nem? Akkor szerinted melyik verzió jönne be? Nekem van egy sejtésem...

2011. febr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez lett az új kedvenc kérdésem xD Már a cím is: "Nagyon sokan fontos!?" Aztán a második: elküldöd fürdeni?? Ezt mégis hogy? "Fürdjé le!!" Amúgy hány évesek vagytok?? De hogy vmi hasznosat is írjak: szerintem a 3. Vagy az 1.
2011. febr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
B-u-z-i e vagy?
2011. febr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!