Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fősulira járok még nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fősulira járok még nem volt barátnőm , de most megtetszett 1 lány és nem tudom hogyan tudnám meghódítani. Tanácsot szeretnék kérni, ti mit csinálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Nem ismerem igazából még a nevét se tudom de ez a legkisebb gondom . Sok mindentől tartok pl van e barátja, nem tetszem neki stb .. mivel még nem olt barátnőm nem tudom h tényleg ennyire vészes vagyok e vagy csak beképzelem magamnak (olyan erős közepes tesalkat, nem vok alacsony stb).


Ja és még valami miket lehet kérdezni emg iylesmi ha oda mek hozzá ?


2009. febr. 15. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Inkább előszőr tanulj meg írni!
2009. febr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
odamész hozzá valami semmiséggel, aztán elkezdtek majd beszélgetni. plö kezdetnek elkérhetsz tőle valami jegyzetet vagy ilyesmi.
2009. febr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
sz.tem is xD
2009. febr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
Mármint szerintem is tanulj meg írni! xD
2009. febr. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
mért kell bunkónak lennetek? a helyetekben nagyon szégyellném magam.
2009. febr. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
jah, nemt'om miért nem lehet normális válaszokat írni, nem hiszem, hogy ti mindig tökéletes helyesírással írtok(és látom is, hogy nem)
2009. febr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tényleg kérdezz tőle vmit, de előtte mosolyogj rá, meg minden. Aztán kérdezd meg,h nem akar-e inni veled egy kávét? ha aztr mondja nem kávézik, akk mondd meg ,h nem a kávé a fontos. Ha azt modnja,h siet akk meg kérdezd meg,h mondjuk hnap du. 5kor. Ebből már tényleg levágod,h csak kifogást keres-e. legyél kedves és előzékeny- de a világért se nyomulj rá!! sok szerencsét. írd meg,h mi lett
2009. febr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!