Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nincs ötletem

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nincs ötletem

Figyelt kérdés
Barátnőm expasija megfenyegetett, hogy szétveri az agyam. Beszélni nem lehet vele, nem ér semmit. A szomszéd városba lakik (abba a városba szoktunk legtöbbször lenni barátnőmmel) és mondta hogy ne fussunk össze mert elkap... A srác nem éppen egy vézna hülyegyerek az a gond :S én se vagyok de hát... ő nem a súlycsoportom, tényleg elég félelemkeltő :D. Most meg itthon is megy a cirkusz hogy majd megvernek és ne menjek sehova.. nevetséges... Hogy szereljem le a srácot? Épp elég fontos dolgokba vagyok benne ahhoz hogy ne szúrjam el egy bunyóval :S
2011. febr. 23. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:

azért áruld már el milyen fontos dolgokba vagy benne? talán valami hallgatói önkormányzatos vagy vagy mi? esetleg fiatal feltörekvő politikus?

amúgy én a helyedben vennék egy sima gázsprét, de előtte próbáld ki. azzal eléggé be tudsz neki tenni ha helyzet van. mondanám, hogy legyen nálad kés, de attól nyilván elzárkózol. mindenesetre ezek legálisak. a kés is, 8cm-es penge alatt, önvédelemre használható.

2011. febr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg megbeszélni ezt a dolgot a bnőddel is. Mert ha mégis bunyóba keverednél, azért jobb, ha ő is tud róla, hogy mi a szitu. Mindenesetre elég gyerekesen viselkedik, még nem mondott le a lányról ezek szerint..
2011. febr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hát nem...


Amúgy egy komoly helyre felvételiztem. Arra értettem a "fontos dolgot"

2011. febr. 23. 21:42
 4/6 anonim ***** válasza:

ha szituáció van akkor a legfontosabb hogy fejben legyél ott. mindig tervezz előre. nézd meg hányan vannak, van-e fegyver, ki a leggyengébb-legerősebb láncszem. merre tud elmenni a barátnőd. stb..

először mindig a fegyveressel ill. a legerősebb emberrel kezdj. aztán szépen sorban... zárd a szöget, mozogj kereszbe, ne hagyd hogy mögéd kerüljenek és hogy sarokba szorítsanak, és ne állj a kör közepébe. de tényleg mindig gondolkozz előre! egy rutinos boxoló is előre tudja mit fog ütni, nem gondolkozik rajta.

2011. febr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hmm.. köszi, szóval ne veszítsem el a fejem és legyen lélekjelenlétem, jegyeztem ;)
2011. febr. 23. 21:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Összeszedsz pár havert oszt addig ütöd amíg a mentősök le nem szednek róla! Ennyi
2011. febr. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!