Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan derítsem ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derítsem ki, hogy van-e nála esélyem?

Figyelt kérdés
Már régóta huzódik ez a dolog köztünk. Én biztos vagyok az érzéseimben , viszont nem tudom Ő hogy van ezzel. Segítségeteket várom ! :)egy 18 éves lány
2011. febr. 23. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha kiderülne megcsókolnád???

Ismered?? Szoktatok beszélni??

2011. febr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ismerem , mindennap találkozunk ,de mivel nem közös a barátikörünk ezért nem beszélgetünk olyan sokat , a csókkal meg ugy vagyok hogy inkább ő kezdeményezzen :)
2011. febr. 23. 22:18
 3/3 anonim ***** válasza:
beszélgess vele neten, vagy próbálj meg hátsó úton. Valami közeli haverjától érdeklődj, és ha már biztosabban tudod hogy te is tetszel neki akkor te is jobban kimutathatod hogy tetszik, úgy neki is könnyebb...
2011. febr. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!