Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha alkalmad lenne a kedvenc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha alkalmad lenne a kedvenc sztároddal eltölteni egy romantikus éjszakát, megtennéd?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem túl valóságszerű, de tegyük fel, hogy odajön hozzád a kedvenc sztárod, és azt mondja, hogy csak veled akar eltölteni egy éjszakát. Mit mondanál?

Ha nem lenne barátod/barátnőd/házastársad, akkor igent mondanál?

És ha lenne?


És ha nemet mondanál az együtt alvásra, akkor meddig mennél el? Egy csók még belefér? Vagy csak egy közös vacsora?


2011. febr. 23. 22:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
annyit mondanák-bocs haver nem vagyok meleg,de ihatunk egy sört valahol
2011. febr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%
Ha ilyen megtörténne, komolyan mondom, mindenben benne lennék *-* :DD
2011. febr. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hmm..mondjuk Jeremy Irons elol nem menekulnék el :D

DE: csak egy vacsora, meg beszélgetés, ami beleférne..

Ugyhogy... Jeremy, merre vagy??? :D

2011. febr. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát szex meg csók biztos nem lenne, valahogy szexuálisan nem vonz a dolog, de jó este lenne, az biztos! :D Olyan jó lenne, csomót beszélgetnék vele!!! ^^
2011. febr. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg a kedvencemnek mondhatnám Selena Gomezt. Igaz, biszexuális vagyok, de nem feküdnék le vele, meg semmi ilyesmi. Szerintem, csak csajos dolgokat csinálnánk: Vásárlás, sok beszélgetés, meg ilyesmi :D

A férfi sztárok közül meg Szalay Csongor, a TheGrenmából. Vele sem tennék semmi olyat. Beszélgetnénk, ellennénk, és megkérném, hogy tanítson meg gitározni. Ennyi. :D

2011. febr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nagy kedvenc Neil Patrick Harris. Én pedig egy férjezett nő vagyok. Úgyhogy a romantikus este több okból is inkább egy jóízű beszélgetés lenne.
2011. febr. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
pláne hogy Neil Patrick Harris meleg..
2011. febr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
én is így értettem... :)
2011. febr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ben Barnes esetében nem hagynám szárazon a lepedőt.
2011. febr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
ha enyém lenne a kedvenc "sztárom" egy éjszakára akkor kitakaríttatnám vele az egész lakást, aztán kivinném egy kőfejtőbe andezitet hasítani egész éjszakára
2011. febr. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!