Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítéljük meg ennyire más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítéljük meg ennyire más mércével az embereket?

Figyelt kérdés

Ma elgondolkodtam azon, hogy az teljesen rendben van, ha egy fiatal srác (mondjuk huszonéves) eljárogat bulizni és időnkén (tehát azért nem napiszinten), ha alkalom adódik csak úgy lefekszik csajokkal. Ha ugyanezt egy nő csinálja, akkor mindennek elmondják, ha férfi, akkor még meg is dícsérik, sőt, hát ugye ez biztos azért van mert olyan jó pasi...

A kérdés egyébként elméleti, csak épp ma beszéltem egy olyan sráccal, aki ha nem is napi/heti szinten, de azért havi 2-3 csajt lefektet, viszont ő sose akarna olyan lánnyal járni, aki már sok sráccal lefeküdt...


2011. febr. 23. 22:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
ez már 1001szer megvolt itt vitatva. evolúció, férfi - női szerepek, stb...
2011. febr. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem vagyunk egyformák.
2011. febr. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fáj a torkom, és mégse vagyok k.rva!!


20F

2011. febr. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt tudom mondani amit utoljára válaszoltam erre. Egy csaj megkaphat akárkit, de ha egy pasi megkaphat bármilyen csajt ahhoz már tehetség kell. De ettől még nem jobbak semmivel.
2011. febr. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%

Itt a válasz:


Miért van az, ha egy pasi sok nővel fekszik le, az menő, viszont ha egy nő fekszik le sok pasival, akkor rib*nc?

Nos, ha van egy lakat, amit minden kulcs kinyit, az egy k*rva sz*r lakat. De ha van egy kulcs, ami minden lakatot kinyit, az egy nagyon szuper kulcs.

2011. febr. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
41%
Melyik a jobb egy kulcs, ami minden ajtót kinyit vagy egy ajtó, amit minden kulcs kinyit?
2011. febr. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
53%

Én ugyan lány vagyok, és abszolút nincs igényem alkalmi kapcsolatokra. Ugyanakkor nem ítélem el az olyan lányoknak, akiknek más igényeik vannak,ha ezeket kulturált keretek közt élik ki. Itt gondolok arra, hogy nem az első szembejövő idegennel létesít alkalmi kapcsolatot, és nem egy igénytelen WCben. Mondjuk inkább egy régi ismerőssel, vagy egy újjal, akivel randizgatott, viszont közös megegyezés alapján nem szeretnének egymással komoly kapcsolatot. Helyszínként meg valamelyikük lakása, esetleg egy hotel. No és persze nem védekezés nélkül. Alkalmi kapcsolatoknál inkább óvszerrel védekezzen az ember. Véleményem szerint.

Az meg, hogy ez sok pasinak nem tetszik... nem kell az orrukra kötni. Szemét dolog, de ez van. Ha egy ilyen lány komoly kapcsolatot akar valakivel, akkor mért kéne kitálalni a srácnak, hogy összefeküdt mondjuk 20 pasival? Ez a magánügye, ha a srác rákérdez, akkor megmondja neki, hogy szerinte ez csak rá tartozik és nem a srácra.

És ismét tény: nem kell mindenkinek mesélni róla, hogy mikor kivel hányszor hol és mit csinált. Lehet ezt diszkréten is csinálni, és akkor nincsenek pletykák se.

Ennek ellenére nekem kicsit nehéz elképzelni, hogy egy lány csak szexért jár össze egy pasival, mert én ilyesmire képtelen vagyok. De nem mindenki olyan, mint én =)

2011. febr. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Egy olyan nőtől inkább elfogadható véleményem szerint aki nem titkolja, és nem játsza közben a jókislányt. Mindig is voltak ribik, lesznek is, kell is h legyenek. De az tényleg undorító amikor megjátszák magukat.
2011. febr. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A ribiség az, ha valaki ész nélkül bárkivel összefekszik, mindenféle értelem, és különösebb védekezés nélkül, vagy ha megcsalja a párját. Nem beszélve a mai kis tinikről, akik jó nagy feltűnéssel rámásznak egy bulin 6-7 pasira... a továbbiakat nem részletezném. Én ha pasi lennék tuti nem jönnék össze ilyen lánnyal. A gondolattól is undorodnék, hogy hozzáérjek, ahogy lányként undorodok a hímringyóktól. Ugyanakkor semmi bajom az olyan pasikkal, akik diszkréten élik ki az ösztöneiket és ehhez megválogatják a partnerüket. Lányokkal is így lennék szerintem, ha pasi lennék, bár ki tudja.
2011. febr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
20%
"Az a kulcs ami minden zárat kinyit az mesterkulcs,+ az a zár amit minden kulcs kinyit az rossz"
2011. febr. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!