Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen hülyét csináltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen hülyét csináltam magamból, vagy esetleg van rá esély hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Múltkor barátnőmmel elmentünk a mekibe, és volt ott egy nagyon helyes srác (mint pénztáros). Végig nagyon kedves volt velem, és szemeztünk is meg mosolygott meg minden, aztán egy pulthoz közeli helyre ültünk le, tehát láttam a srácot. Észrevettem, hogy többször nézett az asztalunkhoz, szemeztünk is. Elég sokat ott maradtunk, és akartunk még venni egy fagyit. Nem mertem visszaállni hozzá, de amikor meglátott biccentett meg mosolygott.Többször mentünk még vissza(más napokon) mindig hozzáálltam, mindig kedves volt, mindig mosolygott többször szemeztünk, és többször nézett az asztalunkhoz.A barátnőm szerint aranyosan néz a szemembe.Amikor legutoljára ott voltunk, megint nála álltam sorba, és kértem xymenüt (mint általában) ő meg mondta hogy menü, ki gondolta volna...Nem értem ezzel mire célzott:S Teljesen hülyének néz, vagy esetleg bejövök neki?Nem tudom, de nekem nagyon bejön a srác.Légyszíves segítsetek...

előre is köszönöm


2011. febr. 24. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ismerkedj meg vele, honnan tudjuk, hogy akar-e tőled valamit?

Biztos tetszel neki. Nem hiszem, hogy kicikizett.

2011. febr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, neki is bejössz és próbált valahogy nyitni. Poén akart lenni :) Valahogy el kell indítani egy beszélgetést. Biztosan ő is zavarban volt. Szalvétára telszám és add neki oda. Aztán a többi már rajta múlik ;)
2011. febr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért mondta,mert mindíg azt a menüt kéred!:DD
2011. febr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

hát ez aranyos :D egyem a pici szíved :D

nem célzott semmire, szerintem bír téged a srác. esetleg kérdezd meg a nevét, vagy nyomozd le és jelöld be valamelyik közösségi oldalon, ez most úgy is divat. szorítok :D :D

2011. febr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat:):)
2011. febr. 24. 22:18
 6/11 anonim ***** válasza:
A szalvétás dolog jó ötlet, nekem bejött kétszer is :) Max. ha nem hív fel, nem mész többet oda. Ennyi. Na de miért ne hívna?!
2011. febr. 25. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mivel plázában van a meki, nem tudom hogy eljuttatni hozzá a szalvétát
2011. márc. 1. 21:22
 8/11 anonim válasza:
52%

ha mar napok ota menut rendelsz tole , akkor miert vagy ugy meglepve, h rakerdezett a srac is? :)

nincs ebben semmi kulonos.


figyi, ha szeretne toled valamit, akkor valoszinu mar tudatta volna veled. az is lehet, h van baratnoje akit szeret viszont te is bejossz neki, de nem hagyna el erted a csajszit...

masreszt lehet, h csak felenk kicsit, ki tudna ezt megmondani? nagy sablon es el sem hiszem, h ezt mondom de : bizz a megerzeseidben.. feleslegesen ne csinalj olyat, amiert kesobb hulyenek tarthatna.

vagy ha nagyon nagyon bejon akkor probalj ra es max tobbet meg csak a kozelebe sem mesz annak a mekinek :D:D


Sok sikert ! ;)

2011. márc. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
dehogynem, fogod, és miközben kiszolgád elveszed a szévétát, és viszsarrakod a tálcára, rajta a telszámoddal.
2011. márc. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Amúgy azóta már néha viccelődik is meg ilyesmi, és tudom, h nincs barátnője

2011. márc. 2. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!