Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sztetek, akinek 16 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztetek, akinek 16 éves koráig egy barátja sem volt, az halott ember?

Figyelt kérdés
Esetleg hogyan lehet barátokat szerezni?
2011. febr. 24. 22:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem, de aki nem tud írni, az igen xDD
2011. febr. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Miért nem volt?
2011. febr. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Mármint úgy barátok, hogy barátság, nem szerelem?

Ha igen, akkor bárhol lehet barátot szerezni:)Suliban, interneten, ha elmész vhova például sportolni vagy ilyesmi, ott is:)Csak meg kell ismerkedni velük, aztán beszélgetni, esetleg közös programokra járni, és ha van bennetek vmi közös, vagy jól érzitek magatokat együtt, jól kijöttök máris barátok vagytok.

Tudom, hogy ez nehezebb, ha vki pl félénk, de próbálj olyannal bezsélni, aki kedvesnek közvetlennek tűnik, vagy akinél érzed, hogy jól kijönnétek.

De, hogyhogy nem volt eddig barátod?Általánosban se?

2011. febr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

A f*szt, minden sz*rból ki lehet kerülni, mondom ezt én aki g**imód pesszimista, úgyhogy ez nagy szó, pozitív énkép kell és minden oké lesz, ez midnenre és midnenkire igaz!

20f

2011. febr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
még iskolába jársz gondolom úgyhogy nem értem. a kiközösítetteknek is van egy klikkjük
2011. febr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Halott ember az akinek már oszlik.
2011. febr. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
3-ik, engem a szerelem nem érdekel, egyszer volt barátnőm, de barátok nélkül, nem volt az igazi. :(
2011. febr. 24. 22:28
 8/17 anonim ***** válasza:
Miért nincs barátod?
2011. febr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Jah, meg sajnos általánosban se. Egyáltalán egy barátom se volt.
2011. febr. 24. 22:29
 10/17 anonim ***** válasza:

Miért nem volt? Válaszolj.

Utáltak?

2011. febr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!