Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felköszöntsem az exemet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felköszöntsem az exemet?

Figyelt kérdés
Nekem nem rég volt a születésnapom,ő nem köszöntött fel,ma az övé van és nem tudom h felköszöntsem e...
2011. febr. 25. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha ő sem köszöntött fel, akkor sztem nem érdemes.
2011. febr. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én csak azt köszöntöm fel,aki engem is felköszönt,aki rám nem gondol azzal nem foglalkozom...
2011. febr. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha te szakítottál akkor ne...
2011. febr. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Vadmeggy ***** válasza:
Valószínüleg direkt nem köszöntött fel, de azért facebukon egy bsz-t dobni, az belefér.
2011. febr. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
fb-on sem köszöntött fel,ezért nem tudom mit csináljak, nem szeretnék oylan paraszt leni mint ő h nem köszöntööm fel,de a büszkeségem meg nem engedi :D
2011. febr. 25. 12:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Aki nem veszi a fáradtságot,hogy felköszöntsön téged,arra te minek pazarolnál energiát.Ezek szerint nem vagy neki fontos,ne foglalkozz vele...
2011. febr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Le parasztoztad akkor minek köszöntenéd fel, ha nem szívböl jön akkor mi a francnak!
2011. febr. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne legyél paraszt. fb-on egy "Boldog születésnapot" -ot ajánlani tudok kifejezetten.


23F

2011. febr. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a.) Szerintem ha O nem akarta folytatni es fel sem koszontott, akkor ez egy jelzes volt a reszerol.


b.) Ha Te raktad ki es nem koszontott fel, akkor meg sertodott.


c.) Egyeb: Komaba esett.


Egyszeru az ugy: Olyat tegyel, amit kesobb nem bansz meg!

2011. febr. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!