Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, lanyok! Ti mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, lanyok! Ti mit gondoltok azokrol a fiukrol, akik folyton hangoskodnak, a kozeppontban vannak, illetve olelgetik, puszilgatjak a csajokat?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 14:14
 1/10 anonim ***** válasza:
semmit az égvilágon.
2011. febr. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

az én barátom ilyen,de csak engem ölelget és puszilgat mindig:D

mire gondoltál,az alatt,hogy a csajokat?:)

2011. febr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hogy ügyesek.
2011. febr. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én fiú vagyok, de sztem szánalmas. Nem tudom konkrétabban megmagyarázni, gyerekkorom óta hányingerem volt az ilyen emberektől. Annyira majomkodnak, vagyis pont a belső ürességüket palástolják ezzel, szánalmas...
2011. febr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem szimpatikus, de a lányoknak annál inkább.
2011. febr. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én nem igazán rajongok értük, ez az a típus hogy állandóan be sem áll a szája, senkit nem engednek szóhoz, meg mindenkivel jópofiznak, ájjj nagyon nem szeretem őket.viszont azt nem mondanám hogy a lányok sem mert pl sokan jót mosolyognak a hülyeségükön meg hogy állandóan "szeretgetik" őket az is jól esik nekik.vagy tévednék?
2011. febr. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

15:07-tel értek egyet.

16/L

2011. febr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 mus musculus ***** válasza:
Lány vagyok, vannak ilyen osztálytársaim és baromira idegesítenek. Az ilyenekről egy beszélgetés során többnyire ki szokott derülni, hogy butuskábbak a kelleténél.
2011. okt. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem szánalmas, hogy így kedveltetik meg magukat..ez olyan b.zis
2012. aug. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább szánalmas az ilyen..

Nem is járnék ilyen fiúval, általában az ilyenek szokták megcsalni a barátnőjüket, mert tudják, hogy a kis rajongótáborából bárkit megkaphat, meg amúgy is, ha járok valakivel, ne ölelgessen más lányokat. Lehet, hogy ő még nem gondolja komolyan, de ezzel hitet ad azoknak a lányoknak, akiket ölelget meg puszilgat..

2013. jún. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!