Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16/l 21/F működhet? Érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16/l 21/F működhet? Érdemes belevágni. Vagy sok?

Figyelt kérdés
normális válaszokat
2011. febr. 25. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre nehéz válaszolni, mert te ismered magatokat... Te soknak érzed? Ha nem, akkor érdemes belevágni.
2011. febr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kicsit igen, de nagyon szeretem.
2011. febr. 25. 14:45
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
De az sem mindegy, miért érzed soknak. Maga a tudat, hogy ennyivel idősebb, vagy érzed is a különbséget?
2011. febr. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Szia! Én is 16 voltam mikor megismertem egy srácot. Nagyon jól elvoltunk, sétálgattunk, beszélgettünk. Kerestük egymás társaságát. Mikor elmúltam 17 akkor jöttünk össze, és hozzáteszem ő is 21 volt. Teljesen normálisan állt hozzám, nem volt lekezelő, hogy fiatalabb vagyok nála. Ez a srác most 22, én 18 és még mindig nagyon szeretjük egymást.(Igaz nálunk csak 4év van, de nem is tartjuk számon.) Szóval csak annyit mondok, hogy ezt ti érzitek és ha mindketten szeretitek egymást akkor nem áll az utatokba az az 5 év.

Sok boldogságot, ha úgy alakul!



(kérlek ne pontozzatok, köszönöm)

2011. febr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. febr. 25. 15:00
 6/7 Norb66 ***** válasza:
Feltétlen érdemes belevágni. Ha meg szeretitek egymást, akkor nem is kérdés.
2011. febr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Belevágni belelehet azonban vagy nagyon bejön mint annak aki párral előtte írta vagy sehogy ,ugyanis ebben a korban nagyobb a differenciál.
2011. febr. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!