Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelent, vagy miért lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent, vagy miért lehet?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, már elég rég kamaszodom ,és hallottam hogy a kamaszkorral jár egy olyan hogy a mellbimbók megduzzadnak, és az osztálytársaimnak is mind olyan. Nekem viszont ez valahogy kimaradt, az enyémben ezidáig nem volt semmi duzzanat, és szerintem már nem is lesz. Mi miatt lehet ez?
2011. febr. 25. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány?
2011. febr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy rá még elég érett, legyél türelmes!
2011. febr. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
fiú
2011. febr. 25. 15:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is férfiú vagyok és sose duzzadt meg a mellbimbóm :) Már nem is igen fog így harmincon túl.
2011. febr. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szeretném, ha ez enyém meg dúzzadna, akkor tudnám, hogy tizenéves vagyok
2011. febr. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!