Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm 13éves, a barátja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm 13éves, a barátja 16. Ha feljelenteném azért, mert a fiú lefektette, mien büntetést kapna?

Figyelt kérdés
Persze nem fektette le,ez csak egy feltételezés,hogy HA...:)
2011. febr. 25. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy rágalmazásért te milyen büntetést kapnál?
2011. febr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
Vállveregetést a rendőröktől, hogy gratulálnak a csajhoz. a 13-16 év megy.
2011. febr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne legyél irigy ,hogy a barátnődet baszogassák de téged nem , ne félj még lesz időd a ribanckondásra elég:)
2011. febr. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok féltékeny:) amúgy írtam,hogy csak feltételezés...
2011. febr. 25. 15:53
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha nem lennél féltékeny, lesz*rnád az egészet, és nem csinál belőle ekkora ügyet.

14 éven alulival szexuális kapcsolatot létesíteni bűncselekmények számít, amiért letöltendőt is ki lehet szabni. DE...ezt hitelt érdemlően be is kell bizonyítani. A valóságban nem úgy működik, hogy elmész árulkodni és akkor az illetőt jól megszívatják.

2011. febr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Felteszek egy kérdést és már rögtön féltékeny vagyok...arra nem gondoltok,hogy féltem a barátnőmet? amúgy meg nem jelenteném fel,csak érdekelt:) köszii a válaszokat:)
2011. febr. 25. 16:56
 7/11 sellester válasza:
kérdezö.te meg az én b abám lehetnél
2011. febr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
utolsó hány éves vagy?
2011. febr. 25. 17:05
 9/11 anonim ***** válasza:

Megrontás


Abban az esetben, ha valaki tizennégy éven aluli személlyel létesít szexuális kapcsolatot, vagy vele fajtalankodik, bűntettet követ el. A megrontás bűncselekménye úgy valósul meg, hogy a tizennégy éven alul személy a szexuális kapcsolatba beleegyezett. A bűncselekmény elkövetésének megvalósulásához nem kell erőszaknak vagy fenyegetésnek jelen lennie, hiszen ebben az esetben már erőszakos nemi közösülésről beszélhetnénk. A törvény magyarázata szerint a rendelkezés célja a nemileg fejletlen korban lévő személyek büntetőjogi védelme. A megrontás elkövetése egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő, illetve két évtől nyolc évig terjedő szabadságvesztéssel, ha az elkövető a bűncselekmény áldozatának hozzátartozója, vagy az áldozat nevelésével, gondozásával, gyógykezelésével megbízott személy.


Viszont a megrontást tényét bizonyítani is kell tudni.

2011. febr. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó:)
2011. febr. 26. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!