Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Nalatok szamit, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Nalatok szamit, hogy egy csaj jol oltozik vagy nem?

Figyelt kérdés
Tegyuk fel van 2 csaj. Mindketto szep, de az egyik egyszeru ruhakba jar, sotetebb ruhakba, semmi extra; van egy masik, aki szinten szep, de o menobb ruhakba jar, divatos extravagans farmer, vagany cipo, mondhatni egyedi a stilusa. Melyiket valasztanatok a ketto kozul, ha mindketto ugyanolyan adottsagokkal van megaldva?
2011. febr. 25. 16:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem az olyan csajokat, akik ruhákba járnak. Inkább járjanak moziba vagy színházba, de ruhákba? Ne.
2011. febr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
mivel nincs 2 egyforma ember, ezért úgyis a személyiségük fog dönteni, a ruhái 0 százalékot nyomnak a latba.
2011. febr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ha ugyan olyan a két lány és a személyisége nyilván azt aki vonzóbban öltözködik =/
2011. febr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Természetesen amelyiknek jobban áll a stílusa.
2011. febr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nálam inkább az számít, hogyan vetkőzik.
2011. febr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Uhh a ruha már fél siker. Akár fiúnál, vagy csajnál, ha jól felöltözik, hozzá illő ruhát vesz fel, akkor a hibákat el tudja rejteni:D

Nálam sajnos fenékre gyúrok de nem megy le és olyan gatyákat veszek fel, hogy ne látszon sőt sokkal szexisebb legyen mint akinek kis hátsója van. A mostani barátom mondtam, hogy amikor először lefeküdtünk nem hittem volna, hogy ilyen jó nagy popóm van....

2011. febr. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

16:33 mindig kell legyenek ilyen emberek, akik folyton azon lovagolnak, hogy milyen helyesirasi hibat ejtettel. Orulok, hogy te tokeletes vagy! :P

De szerintetek van olyan, hogy egy olyan csaj vonzobb olyan ruhaba, ami egyszeru, egy olyan pedig kevesbe, aki jobbban oltozik?

2011. febr. 25. 16:56
 8/16 anonim ***** válasza:

Hát ez fura kérdés, de szerintem ha "jobban" szóban azt értjük, hogy előnyösebben akkor nem lehet, olyan, hogy normál ruhában szexisebb.

Ha divat szempontjából nézzük, akkor necces, mert ha nagyon modell, meg divatos ruhákat vesz fel akkor nézhet bennük ki nagyon szarul.

2011. febr. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"A komment megírásának időpontja: ma 16:56"


A helyesírási hiba az, ha valaki véletlenül nem úgy ír le valamit ahogy kellene. Te még ebben a kommentben is tudatosan rosszul használod a helyhatározókat. Érdekes.

2011. febr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ez szerintem csak ízlés kérdése.

Én pl jobban értékelem az egyszerű, normális öltözetet a hölgyeknél, mint a kihívóbb öltözetet :)

2011. febr. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!