Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szólítsam le? Minden reggel.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szólítsam le? Minden reggel.

Figyelt kérdés
Minden reggel látom suliba menet elmegyünk egymás mellett és nagyon tetszik csak mindig úgy tűnik mintha sietne és nem tudom hogy szólítsam le.
2011. febr. 25. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy hazafelé is ennyire siet-e? Mert te türelmes vagy :)
2011. febr. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Norb66 ***** válasza:
Ha siet akkor sehogy, elvégre a suliból nem késhet. Inkább várd meg még kijön a suliból vagy nem tudom. Amúgy inkább találj ki valamit te, elvégre a későbbiekben az összes többi dolgot is neked kell mondanod, nem nekünk, magadat kell adnod.
2011. febr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
gyors lépése van valszeg...Valami indokkal, pl: ne haragudj, nem segítenél kivenni a táskámból az ellenőrzőm, vagy vedd fel vele a lépést, köszönj neki...De am nem a legjobb úgy kezdeni az ismerkedést hogy az úton mikor megy valahova vagyis szorítja az idő akkor szólítod meg. Inkább szimatold ki milyen körökre jár és iratkozz te is be 1-2re hogy legyetek egy társaságban.
2011. febr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan melyik suliba jár és suli után nem szoktam látni.
2011. febr. 25. 17:06
 5/7 anonim ***** válasza:
egyedül szokott lenni?
2011. febr. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen mindig
2011. febr. 25. 17:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Pesti? Vagy milyen nagyvárosban van ez, hogy elmegy melletted, és nem tudod, melyik iskolába jár? A környéken annyi suli van?
2011. febr. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!