Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebből lehet valami egyszer?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet valami egyszer?

Figyelt kérdés

beleszerettem a haveromba. de ő levegőnek néz szerintem mert a barátnőmmel nagyon jóban van(ölelgeti, hülyéskednek).barátnőm örültebb személyiség én visszahúzódóbb vagyok.

Mikor a közelében vagyok rám nem is koncentrál csak néha.


2011. febr. 25. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Probalj minnel tobbet beszelgetni vele.. aztan talan egyszer eszrevesz es akkor..:)
2011. febr. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ma van a szülinapi bulija engem nem hívott meg csak barátnőmet.
2011. febr. 25. 17:33
 3/7 A kérdező kommentje:
Az lehet baj hogy nem vagyok vékony alkat?
2011. febr. 25. 17:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ez olyan buli, ahol csak a haverod meg a barátnőd lesznek, nem????

Mert ha nem és barátok vagytok, akkor illett volna meghívni téged is. De tényleg csak akkor, ha jóban vagytok és nem csak 1-2 szót beszéltek.

Képet küldenél??

2011. febr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nem olyan buli sokkal többen lesznek.

szinte mindennap találkozunk beszélünk de nem 1-2 szót.

minek kép??

2011. febr. 25. 17:42
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha nem hívott meg a születésnapi bulijára, akkor nemigen tart téged közeli havernak.
2011. febr. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát...ezekszerint a masik csaj jön be neki...meg hát többen szeretik az amolyan örültebb ,bulizosabb csajokat ugyanugy en is inkább...de attol még lehetsz te is olyan...ha változásokat akarsz,kezd magaddal!!!
2011. febr. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!