Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jött meg előbb?! FONTOS!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jött meg előbb?! FONTOS!

Figyelt kérdés

Az előző menstruációm késett egy hetet.

De a mostani meg egy héttel előbb jött meg!

Most beteg vagyok/voltam, gyógyuló félben vagyok:/

A barátommal élek szexuális életet.

Az lenne a kérdésem miért jött meg előbb? Lehet baj?

(úgyszólván terhesvagyok??:Ox))

Szóval?

Köszönöm a válaszokat!

17L


2011. febr. 25. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
2011. febr. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első, ez nagyon jó!!! :D:D:D


Szedtél antibiotikumot? Attól kimaradhat a mensi, vagy ha mostanában sok stressz ért, attól is késhet. A betegség miatt is elképzelhető. Ha fogamzásgátlót szedsz, annak az antibiotikum gyengítheti hatását, szóval terhes is lehetsz. Sok minden elképzelhető, vegyél egy tesztet, vagy menj el nődokihoz :) Hidd el, nem harap :)

2011. febr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

okéoké tisztázzuk

nem szedtem antibiotikumot

nem szedek fogamzásgátlót

gumival védekezünk

nem élvezett belém(gumival se sem gumi nélkül)

és a kérdés nem az hogy az előző miért késett hanem az h most miért jött meg ELŐBB egy héttel?

köszönöm az eddigi válaszokat!

szval?XD

2011. febr. 25. 18:39
 4/4 Cleptomaniac ***** válasza:
Lehet a betegséged kihatása is, lehet idegeskedés, de lehet, hogy egyszerűen még a korod miatt nem állt be. És ha úgy gondolod, terhes lehetsz (amit én a leírásodból kizártnak tartok), vegyél tesztet vagy menj orvoshoz. Laptopon keresztül nincs röntgenszemünk. :)
2011. febr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!