Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sírt már előttetek pasi? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sírt már előttetek pasi? Hogy reagáltatok?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok az ilyen helyzetekről..? Mindenféle vélemény érdekelne :). Engem speciel nem zavar (persze attól függ..), nem ezért kérdem,hanem csak ugy általában. Fiúk,lányok véleménye is érdekel, hisz lehet szó barátról is, nem csak párkapcsolatokon belül gondoltam.
2011. febr. 25. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mi miatt sír és mennyire és közben hogy viselkedik, hogy reagál bizonyos dolgokra.
2011. febr. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kiröhögtem. Még mielőtt valaki lehurrogna, olvassa el, hogy miért :)

Elterjesztett rólam egy nagyon csúnya pletykát, és ezt é meg akartam mondnai neki. ERre elkezdett sírni, hogy sajnáljam meg. Nem sajnáltam, kiröhögtem, Ha megtette, vállalja a következményeket! És nem bőgjön ott nekem !

2011. febr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2011. febr. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Megvigasztaltam. Én szeretem az ilyen helyzeteket mert tudom, hogy tudok segíteni és ő is tudja, hogy számíthat rám ha már előttem sírta el magát. 15/L
2011. febr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
fiú vagyok. Egyszer a barátom megbántották valamivel, ami nagyon rosszul esett neki, és mivel kicsit érzékeny típus ezért elsírta magát, én meg jól helyre raktam azt aki érzékeny pontra tapintott, aztán közben a barátom is helyrejött, odamondott a gyereknek valamit, és mentünk dolgunkra...
2011. febr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen.. Sírt már előttem.. Közöltem vele, hogy ne zsaroljon lelkileg mert arra kb annyira nem vagyok vevő, mint az előtte lévő agresszivitására..
2011. febr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen :( Nagyon megbántottam vmivel, amiről nem is Ő tehetett.... nem zokogott, de könnyezett; amúgy nem egy sírós fajta. Nagyon elszégyelltem magam, bűntudatom volt. Megvígasztaltam, és én is sírtam :)
2011. febr. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. nekem konkrétan kb kiszakadt a szívem. viszont jól esik hogy annyira megbízik bennem, és úgy érzi hogy ezért nem kell szégyellnie magát. Szóval nekem pozitív, azért jó látni hogy nekik is vannak ilyen mély érzelmeik. Meg hogy én ilyen mély hatással vagyok rá. Persze, nem jó, ha szenved de... értitek:)
2011. dec. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A barátom sírt...mikor nagyon összevesztünk (ő olyankor mindig azt hiszi h vmit rosszul csinált és ezért most dobtam). Én értetlenül álltam, épp videótelefonáltunk, ha ott lettem volna adok egy puszit neki. Így csak álltam és nem.értettem mi van, miért sír. Gyorsan összeszedte magát. :)
2018. jún. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!