Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Történhet olyan, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történhet olyan, hogy a nemiszerv nem úgy néz ki mint egy szokványos? :D:D

Figyelt kérdés
Női esteben :D
2011. febr. 25. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
küldj képet... vagy inkább ne
2011. febr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én azt hiszem,hogy csak Te hiszed,hogy nem szokványos.

Látatlanban szerinted lehet válaszolni,hogy nem tudjuk,hogy szerinted mi a nem szokványos??

A kilógó kisajkak??? Az teljesen szokványos,minden 3. nőnek olyan.

2011. febr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Képet:P

De az alakodról és az arcodról is!!

2011. febr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 PT-Daniel ***** válasza:
100%

kinezetre nem...


de olyan volt mar, hogy egy egyejszakasnak indulo valami, egy kifejezetten dögös csajszival meglepetessel vegzödött. Kisse spiccesek voltunk mar, szerencsere önala matattunk felmesztelenül egymas alsonemüjeben. Amikor odahajolok, hogy szammal kenyeztessem es felrehuztam a bugyit, olyan szag csapott meg, hogy az valami kegyetlen!!!

nem tudom, mi a fenetöl lehetett, mert abszolut igenyesnek tünt a csaj, es annak ellenere, hogy sokat tancoltunk, nem volt izzadtsagszaga sehol. Bennem megallt az ütö! Valami hihetetlenül durva, kesernyes ugyanakkor aporodott is volt.

Mondtam neki, hogy ne haragudjon, de tul reszeg vagyok ahhoz, hogy valamit alkossak meg különben is eszembe jutott, hogy meg nem tettem tul magam exbaratnömmel valo szakitas utan meg holnap koran varnak szüleim ebedre... szoval halandzsaztam mindent es tüntem onnan! Hivtam egy taxit de az ujjaimon, mivel persze benyultam neki es nem jutott eszembe, hogy meneküles elött megmossam meg a kezem is, meg mindig raragadt az a kegyetlen büz. Taxistol kertem egy zsepit, mondvan, hogy belenyultam valami ragacsba. Erre adott egy citromillatu törlökendöt!!! Ez csak elöször tünt jo ötletnek!!!


Assal ki egy hullat a temetöböl, lopd el a zoknijat, edzel benne egy heten keresztül, majd gujd be citrom illatu wc frissitövel es szippancs bele!!! Es szerintem kb megkapod!!!

A legdurvabb, hogy en teljesen traumatizalt voltam es mindenki, akinem meseltem (termeszetesen nem arultam el kiletet, de ugysem ismertem en sem), az csak kiröhögött!

2011. febr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azta a k...xDDDDD

Biztos már halott volt a csaj.

2011. febr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!