Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Ti melyik csajt valaszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti melyik csajt valasztanatok kettejuk kozul?

Figyelt kérdés

1- Szep az arca, jo a teste, eleg jo tanulo. Nem oltozik tul jol, van egy par ruhaja, es azokat hordja, azonkivul nem engedhet meg maganak mindenfele dragasagot, mert nem ugy all anyagilag. Szeret kezilabdazni illetve lovagolni jar(nem fereeteni lovon es nem ferfiakon :)) Altalaban mindenkivel kedves, am neha megvagja a baratait egy-egy serto szoval. Iszonyat nagy party- arc, szinte minden buliba ott van, vaalmint be is rug. Szeret olvasni.

2- Neki is szep az arca, a teste is jo, csak van rajta par kilo felesleg. Nagyon jo tanulo. Nagyon jol oltozik, egyedi ruhai vannak, markasok. Mindent megengedhet maganak, amit akar. Szenvedelye a gitarozas, gitar orakra jar. O nem az a nagy party allat, de neha el-el jar bulizni.

O is szeret olvasni, mindenkivel kedves, es atlagban nem bant meg senkit, csak aki ot megbatja.


2011. febr. 26. 14:25
 1/7 A kérdező kommentje:
2-nel kifelejtettem, hogy nem party arc ugyan, de nagyon sokat viccelodik, inkabb kirandulas parti
2011. febr. 26. 14:27
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a második, mert az elsőnél nekem kiábrándító, hogy sokat bulizik, és berúg :S. Igaz a másiknál meg az nem szimpi hogy "nagy lábon él". Nem jön be az sem ha egy csaj sokat bulizik és piál, és az sem ha anyagias. :/ Persze, az is számítana, ha megismerném őket, melyikükkel jövök ki jobban.
2011. febr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
második
2011. febr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2
2011. febr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Norb66 ***** válasza:
Egyértelműen a második, de jó lenne ha nem lenne annyi pénze.
2011. febr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2. mivel nem vagyok partyfiú így partylányt sem szeretnék
2011. febr. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
inkább őt [link]
2011. febr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!