Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljaK? Most mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljaK? Most mit csináljak? Köszönööm hogy szánsz rá időt

Figyelt kérdés

Tehát 3 évvel ezelőtt jött egy új srác az osztályunkba.

Már elsőre nagyon tetszett egyszerüen bármire képeslettem volna érte...(Bár eléggé szemtelen a tanárokkal és minden balhéba benne van)

De ekkor még nem voltunk olyan nagyon jóba de akkor is elbeszélgettünk.

Közbe volt nekem egy barátnőm és neki minidig sokat meséltem erről a fiuról ,később összejöttek.

Ekkor lemondtam a fiuról de akkor sem éreztem közömbösnek.

Az ősziszünetben annyira jóba lettünk hogy mindent elmondott nekem ( ezt ő is bevallotta hogy mindent elmond nekem) (tavaly voltam 7.es és most 8.os rengeteget változtam a nyáriszünet alatt.).

Sokszor beszélgettünk a szerelemről és ugymond "felelsz vagy felelszet" jáccotunk msn.en sokszor kérdezte hogy járnék-e vele meg minden.

Egyszer azt mondta hogy ha nem járnék az osztályába ő járna velem.

Itt aztán anyira boldogvoltam hogy van remény hogy elkezdtem bőgni. xD

Suliba általába mikor a többi fiju hülyeségeket csinál a lánokkal engem mindig megvéd és állandóan beszélgetünk.

Egyszer elmentünk a haverokkal sétálni és mondta hogy üljek fel a libire vele de nem tudtam mit mondani és sokáig könyörgött nekem ( volt ott egy csomó más lány) és végül felültem.Töbször szokta mondani hogy menyire örül hogy én vagyok a legjobb barátja meg ilyesmi. De az a baj hogy suliba általába nem beszélünk olyan sokat mint msn.en élőbe kicsit másabb ...msn.en "érzelgősebb"

Lehet hogy nem vagyok számára közömbös?

Lehet ebből valami?

Most mit csináljak?


2011. febr. 26. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:

H közömbös lennél, nem mondta volna, hogy járna veled....

Nem akarod elhívni valahova... itt a tavasz+napsütés-séta, amit ti szerettek csinálni. Szerintem nyugodtan kezdeményezhetsz!

2011. febr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
te véletlen nem Viki vagy?:D
2011. febr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1.válszoló KÖszönööm. Hát majd ha jobb idő lesz ;)

2.Válaszoló : Neeem xD

2011. febr. 26. 14:47
 4/8 Norb66 ***** válasza:
Hogy-hogy mit csinálj? Tetszik? Szeretnéd őt? Mert akkor egyértelmű hogy legyél vele minél többet és ismerd meg és majd kialakul hogy mi lesz ebből :)
2011. febr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én annyit szeretnék hozzáfűzni hogy cseréljétek meg a beszélgetés arányát a személyes beszéd javára, tehát mondjuk 80% személyes 20 % msn
2011. febr. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Háát az tényleg jó lenne ha személyeseen többet tudnánk beszélni de sajnos erre csak az énekórák nyújtanak lehetőséget xD de utis a tanáár.

de nem kérhetem meg hogy menyünk el suli után beszélgetni mert ha visszautasit elsúlyedek szégyenembe

2011. febr. 26. 15:58
 7/8 Norb66 ***** válasza:
Nem fog visszautasítani nyugi :) Bátorság!
2011. febr. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Háát reméleem és köszönööm (:
2011. febr. 27. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!