Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mennyit számít a külső?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyit számít a külső?

Figyelt kérdés
Bárki bármit mond szerintem a külső fontos az életbe.Nem csak a párválasztásba hanem az élet más területei is.Mellesleg a külső alapján sok minden levonható az egyénről.
2009. febr. 16. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok egy kiskirálylány, szóval bárki aki magas (vagy alacsony de olyan férfias kisugárzása van hogy hűűű) és magabiztos&kedves&udvarias, az nálam bejön.
2009. febr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon. Elvégre ki menne oda első látásra egy csúnya sráccal/csajjal beszélni? És ki menne oda egy szép/helyes sráccal/csajjal ismerkedni? És ahogy mondják: külső ami megfog, belső ami megtart! De mindenképp az első ami alapján ítél MINDEN ember, az a külső! Nem kérek lepontozást:)
2009. febr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokat számít, hisz azt látom meg először. Ha külsőre nem vonz, oda sem megyek megismerkedni vele. Persze volt már olyan, hogy egy külsőre nem igazán zsánerem srácba végül teljesen belezúgtam. Rossz fog, ápolatlan külső, szutykos köröm kizáró ok. Aki jól néz ki, annak az élet minden területén, akár a hivatalos helyen sorbanállásnál, akár állásinterjún, mindenhol nagyobb sansza van. Aki nem a legelőnyösebb vonásokkal született nem tehet róla persze de nagyon sokat lehet tenni javítás érdekében. Igazad van, a külső nagyon fontos. Csak akkor van gáz, ha kiderül, milyen hitvány kis elmével párosul!!!!! Tehát, elsőre megfog valaki, aztán bukik is az ügy amint kiderül , hogy hozzá képest egy vödör szén atomvillanás. És ez így van az élet minden területén, ahol hosszabb távon kell együtt lenni az egyébben. A szép de hülye felállás csak pillanatnyi előny.
2009. febr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek,fontos a külső.Én nem tudnék úgy együtt lenni valakivel,ha nem vonzódok hozzá.Viszont olyan már volt,hogy nem tipikus álompasi volt az illető,de beleszerettem és megszépült:-)))) Ápoltság az mindig fontos,meg hát sokat dob az emberen az is,ha mosolyog,látszik rajta hogy magabiztos.(Állásinterjún is döntő szempont szerintem)
2009. febr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
*jav. egyénnel
2009. febr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Ez 1 érdekes kérdés, mert igenis fontos a külső viszont nem ez alapján kell ítélni. Sokszor sokmindent elárul a külső de először esélyt kell adni a belsőnek. Pl.: az egyik osztálytársam külsőre nem volt valami egy jómegjelenésű, de jobban megismertem és ő az egyik legjobb haverom az osztályból és ez annyira jóérzés hogy nem a külsejére gondolok amikor találkozok vele vagy valami, hanem mindig a jellemére. :)
2009. febr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%

Ha ápolt, jól öltözik, kedvesen mosolyog, akkor az a külseje fog meg, az átsugárzása a személyiségéből, és nem az arca.

Van akire ránézek, és nem szép mások szemében, de nekem a kisugárzása miatt az.

2009. febr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a kérdezővel, h a külső nemcsak a párválasztásban, de az élet más területein is sokat számít.

Párválasztásban első benyomásnál a külső fontos, aztán már a többi tulajdonság kerül előtérbe. Legtöbbször így van. bár nem mindenkinél.

Ha pedig az élet más területeiről beszélünk...

Ha megnézzük kapásból nem egy híres nőt tudunk mondani, aki a főként külseje miatt sikeres az életben.

A Playmatek is sokszor bár nem mindig. Csak a külsejüknek köszönhetik a sikerüket.

Sportolók: Ha megnézzük a F-1 es pilótákat. Szerintem nagyrészük jóképünek mondható. Természetes. Mivel jobb reklám egy jóképü, mint egy kevésbé jóképü. Ha ugyanolyan tehetséges két pilóta. Egyértelmű melyik van előnyben. Más sportokban is ez van... és az élet más területein is.

Persze mindenki lehet sikeres, de egy jó megjelenéssel előnyt szerezhetünk.

2009. febr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
88%
hmm.. sztem egyéb területen a klisugárzás fontos..egy jól kinéző ember is lehet unszinpatikus..és a párválasztásban..hát nekem a párom egyáltalán nem tetszett, aztán egyszer csak azon kaptam magam , hogy imádom:)
2009. febr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!