Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan csaj aki meg tudna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan csaj aki meg tudna bocsájtani egy olyan srácnak, aki régen depressziós volt és olyanokat írt neki, mint valami pszihopata? Nálatok lenne esélyem arra, h megbocsájtsak?

Figyelt kérdés

Megbántam nagyon, de a lányt ez egyenlőre nem hatja meg:S.


Nem kérek oltós szövegeket. Szenvedtem eleget amiatt, h ezt tettem. Nem kell szemrehányás.


2009. febr. 16. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Az attól függ, pontosan miket írtál :)
2009. febr. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Inkább nem írnám le, h pontosan miket írtam.

Próbáljatok meg elképzelni egy súlyos depis srácot, akinek az öngyilkosság is megfordult az agyában.

Ilyen voltam... és olyanokat írtam szegény csajnak, mint valami pszihopata:S

2009. febr. 16. 22:50
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
HA olyan voltál mint egy pszihopata(ahogy te fogalmaztál)akkor nem valószínű hogy megbocsájtanék.Bár nálam ha valaki elveszti a bizalmam az nem vagy csak nagyon ritkán nyeri vissza.Tudod,neki semmi oka nincs arra hogy szeressen.MErt nem tudom hogy hogyan viselkedtél de ha nem túl kedveseket irtál neki akkor valószínűleg kiábrándult Belőled.És szerintem kérj tőle bocsánatot(de ne ugy hogy közben magadat sajnálod hogy te mennyit szenvedtél,megbántad...stb hanem próbáld átérezni hogy ő mit érez).ÜLj le vele megbeszélni a dolgot majd adj neki egy kis gondolkodási időt.HA arra a döntésre jut hogy nem kellesz neki akkor ne nyomulj!!!HA pedig megenyhül akkor meg nyert ügyed van!
2009. febr. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyjából úgy cselekedtem, ahogy írtad 22.52-es.

Azt mondjuk nem tom, hogyan csináljam, h próbáljam átérezni azt amit ő érzett, mert nem tom mit érezhetett.

Teljesen igazad van. Nem várhatom el, h szeressen ezek után.

Am. csináltam egy új msn-t, h beszélhessek vele. Nem bocsájtott meg, de legalább meghallgatott.

Nem várhattam, h rögtön megbocsájtson, de remélem az is eljön:)

Mondtam neki, h gondolja át amit írtam.

Tom am., h élőben jobb lenne, de én nagyon nyuszi vagyok a csajokkal és ezek után meg végképp. Nem ment volna élőben. Így jobb. Remélem megbocsájt. Drukkoljatok.:)

2009. febr. 16. 23:03
 5/6 anonim ***** válasza:
15%
Én biztos, hogy nem tudnék megbocsátani. És nem azért mert olyan dolgokat írtál mint egy pszihopata, hanem mert nincs szörnyűbb egy depis embernél. Szerintem egy lány/nő azt várja egy fiútól/férfitól, hogy mellette biztonságban érezhesse magát. Ha valaki tényleg hajlamos a depresszióra (természetesen nagyon sajnálom, de nekem valahogy nem megy a lelkizés) az sajnos az egész életét megfogja keseríteni a párjának. Folyamatosan zsarolni fogja érzelmileg, erre meg kinek van szüksége? De szerintem ez a fiatalok többségében inkább valami "divat". Keverik a lehangoltságot a depresszióval. Aki pedig ilyennel szeretne "felvágni" viselje a következményeket. Tudom most leleszek pontozva rendesen, de belőlem egy ilyen ember csak szánalmat vált ki, képtelen lennék szeretni.
2009. febr. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Uccsó kommentező: Ne csodáld, h lepontoztak.

Többször is írtam, h VOLT depressziós. Nem mind1.

Már nem vagyok az.

Az meg egy baromság, h hajlam...

Mi az, h hajlam. Depressziós nem az lesz, akinek hajlama van rá, hanem akinek úgy alakulnak a dolgai...

Persze lehet valakinek erősebb és kevésbé erősebb idegrendszer, de ez akkor sem hajlam kérdése.

2009. febr. 17. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!